Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifizesse a gyerekem más...

Kifizesse a gyerekem más rókázását?

Figyelt kérdés
Iskolai csapat ment versenyre, 18-20 évesek. Hazafele örömmámorukban leitták magukat és 3-an összehányták a buszt. 50 ezret kell érte fizetni a busz sofőrnek, közösen a csapatnak, fejenként 4000 Ft-ot. Párom azt mondja, ő nem fizet, mert a mi lányunk nem volt még ittas sem, érte mentünk a buszhoz és szín józan volt, még alkohol szagot sem éreztünk rajta. De persze ő a saját pénzéből ezt be fogja fizetni akkor is, ha mi nem adunk rá. Én ezt olyan igazságtalannak érzem és sajnálom szegényt. De az is igaz, hogy a csapat az csapat, minden közös. De tehet ő róla, hogy a többiek ilyen buták? :(
2011. febr. 17. 08:22
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem kifizetem, mert nem akarom, hogy a gyerek bűnhődjön, mikor ő jó. De a páromnak nem mondom el, mert nem helyeselné.
2011. febr. 17. 14:31
 32/34 anonim ***** válasza:
59%
Azért azt tudod, hogy optimális lenne, ha egyezne a véleményetek?!
2011. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ha úgy egyben végigolvassa az ember a válaszokat benne van a megoldás.Mindenkinek van egy kis igaza.

1.A kisérő tanár azért kisérő,h vmiféle felelőséggel tartozik a kisértekért,és az a csúcs,h ő is berúgott.Egy fél pohár ünnepi pezsgő,még senkit sem rúgatott be,mennyit kellett ahhoz inni?Őt is meg lehet pirongatni kicsit.

2.Azért ez nem sportesemény,ahol annyit számít a csapatszellem,ráaadásul egy tanulmányi versenyre igyekvőktől kicsit több észt is feltételez az ember.A győzelmet kultúrált formában is meg lehet ünnepelni,amibe még némi alkohol is belefér.Pláne,h 18 föllött már egyszerűen megveszik maguknak,ha akarjuk,ha nem.

3.Az 50000 irreálisan sok!Számla nélkül,meg méginkább.Nem hiszem,h a "Szelleműző" módjára hányták végig a szélvédőtől szélvédőig a buszt.

4.Szülőin azért oda lehetne pirítani a szülőknek,pláne,h szó nélkül fizetsz,te is.Bár nagyon valószínű,h az ilyen gyerekek szülei nem járnak szülőire.

5.Sztem mindegy,h mennyit fizet ki az ember(hány vacsi árát),egy fillért sem adnék szívesen más hülyeségéért.Ráadásul úgy,h közben nem mondhatok oda egy-két keresetlent.

6.A következő alkalommal milyen szájízzel engeditek el ezeket a gyerekeket?

2011. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Igen, optimálisabb lenne, ha egyezne a véleményünk. :(

Nekem a férjem és a gyerekem egyformán fontos és néha nagyon nehéz lavírozni köztük, mikor mindenki másképp látja a dolgokat. Azért is tettem fel a kérdést, hogy lássam, mások mit gondolnak. Valószínűleg többet nem engedem a gyereket versenyre, ilyen áron. Ez az iskola ahova jár, szakképző, nagyon pocsék. Az őszi szülői értekezlet elmaradt (tanár beteg lett), erről elfelejtettek értesíteni, én elkéredzkedtem a melóhelyről, átutaztam a várost és ott közölték velem. A félévi értekezletről nem is tudtunk, nem volt beírva, szóltam a gyereknek, hogy kérdezze meg az ofőt mikor lesz, erre azt válaszolta neki az ofő, hogy már volt. Szóval a gyerek és a szülő magasról le van sz.va az iskolában. A tanárok be se mennek órára, ha bemennek, késve, amit ígérnek nem tartják be. Csak azt várom, hogy végezzen a gyerek a sulival, mert borzasztó rossz hatással van rá. Már csak egy éve van hátra.

2011. febr. 18. 08:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!