Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifizesse a gyerekem más...

Kifizesse a gyerekem más rókázását?

Figyelt kérdés
Iskolai csapat ment versenyre, 18-20 évesek. Hazafele örömmámorukban leitták magukat és 3-an összehányták a buszt. 50 ezret kell érte fizetni a busz sofőrnek, közösen a csapatnak, fejenként 4000 Ft-ot. Párom azt mondja, ő nem fizet, mert a mi lányunk nem volt még ittas sem, érte mentünk a buszhoz és szín józan volt, még alkohol szagot sem éreztünk rajta. De persze ő a saját pénzéből ezt be fogja fizetni akkor is, ha mi nem adunk rá. Én ezt olyan igazságtalannak érzem és sajnálom szegényt. De az is igaz, hogy a csapat az csapat, minden közös. De tehet ő róla, hogy a többiek ilyen buták? :(
2011. febr. 17. 08:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
55%

Valahogy az egész annyira irreális.

A felnőtt lány büntetését szavazzuk most meg, vagy azt hogy az anya fizessen e?

Bevallom átsiklottam első olvasásra a kor felett.

2011. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Középiskolások és iskolai-szakmai verseny volt.
2011. febr. 17. 12:59
 23/34 anonim ***** válasza:
30%

Első kikiáltásra 30000 ezerért ment el a 3 hányás.

Tehát 12.5 főre nézve, mint az előbb :2400.Ft

Lehet hogy nem sok a 4000. ezért ennyit elkérhetnek.

2011. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
68%

Feldobtam a kérdést, itt válaszolhatsz rá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__1558385..

2011. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az jutott eszembe, hogy ha pl. a fiam sokat eszik a buszozás előtt és összehányja a buszt, akkor is létezne a csapatszellem a takarítás kifizetésére????

Valószínűleg nem, gondolom egyedül nekünk kellene kifizetni.

Tehát szerintem ebben az esetben is az lenne jogos, hogy csak az a 3 szülő fizessen, akiknek a gyerekei rókáztak.

És ők bokszolják le azt az 50 ezret a takarító céggel, mert az szerintem is irreálisan sok!

2011. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az fizessen, aki hányt, ez teljesen egyértelmű, igaza van a férjednek, és ezt meg is mondanám a tanárnak is. Illetve kinek az ötlete volt, hogy közösen fizessék? Biztos, hogy a hányósok helyébe nagyon elszégyellném magam, ha mások fizetnének a hülyeségem helyett.

Ők meg kérhetnek számlát.

2011. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
66%

"na meg aztán azt sem értem, h a pár idióta miért nem tudott szólni, h álljunk meg egy szóra, kitenném a rókát?"


Lehet, hogy szóltak, csak az ilyen barom buszsofőrökre, akik fizettetnek 50 kilót 3 hányásért, jellemző, hogy nem állnak meg, csak 2-3-4 óránként, ha az ég a földre szakad, akkor is. Egyébként meg az is jellemző, hogy a buszon van WC, csak nem engedik használni... (ha ez utóbbi eset állt fenn, akkor végképp nem fizetnék egyik szülő helyében sem egy fillért se!)


Azért egyébként valami van ennek a hátterében, hogy a "gyerekek" kitalálták azt, hogy közösen fizessenek! Figy, egy ilyen szituban tipikusan nem az hányja össze magát, aki egyébként minden héten bulizik, iszik, mert az már ismeri magát, tapasztaltabb! Hanem az a gyerek, aki életében 1x-2x vagy korábban soha nem ivott (persze vannak kivételek, de az esetek 80%-ában így van). Szóval lehet annak a háromnak a kezébe nyomták a piát, ők meg a csapatszellem miatt megitták. Lehet ezért van ez a nagy közös fizetség.

2011. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
89%
ja legközelebb szóljatok nekem, én három hányást 45ért is feltakarítok XD még ilyet! 50ezer bameg
2011. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Hahaha, ez az új kérdés jó, tetszik.:D Nem válaszolok rá, mert nem lenne fair, valószínűleg nagyon alacsony összeget írnék oda :D
2011. febr. 17. 13:54
 30/34 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként meddig kell döntenetek?

Vagy már egyértelmű a többieknek hogy nem mindenki akar fizetni?

2011. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!