Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi mindent tennél meg, hogy...

Mi mindent tennél meg, hogy visszakapd, akit szeretsz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 14:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha érzem, hogy akár csak egy szikra is van még benne, akkor mindent, de ugyanakkor úgy szeretném, ahogy szeretni kéne, illetve van 1 ember, akit így szeretek, és veszettül hiányzik, de elfogadok mindent, mert hiszem, hogy mindenki az igazi párja mellé kerül az élete során, akármi történik.
2009. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan már emberek, a kérdező nem vádolható önzéssel, inkább erősíteni kellene az egóját, nem visszavennie még belőle!!!! A birtoklás stb. nem ide tartozik!
2009. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
100%
A buszkesegböl adodo nemmel lehet a legnagyobb bakit csinalni ha mindketten buszkesegböl nem leptek akkor ugy is maradtok,lehet nemfog törtenni semmi, evekig varhatok egymasra, valakinek meg kell tenni az elsö lepest en nem tartom megalazkodasnak ha valakit szeretunk es ö is szeret, es en tennem meg az elsö lepest.Az a megalazkodas "ha olyan szeker utan szaladunk ami nem vesz föl" kerdezd meg csak ugy hogy " akarod ujra kezdeni" nem veszitessz semmit, meg a buszkesegedet se el mondhatod hogy mindent meg tettel! Ha nem adja a lapot akkor nics miert bankodni!
2009. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, de pár kérdéssel ezelőtt mintha azt írtad, volna, hogy ő el akar válni, és van már új barátnője. ost meg azt, hogy téged szeret és nem akartok elválni! Akkor mi az igazság??? Össze-vissza beszélsz! Ez sztem már birtoklási vágy! Ha van barátnője, nyílván őt szereti, hagyd a fenébe. Nem gondolod ha tényleg téged szeretne, akkor már az egy év alatt rég visszament volna hozzád?????? Az én párom is költözött már el az összes cuccával, két nap után mégis visszajött, mert addig bírta. Ha igazán szereted, azt akarod, hogy ő boldog legyen, és nem azt, hogy minden úgy történjen, ahogy neked jó. Valami miatt szétmentetek, egy éve külön vagytok, mikor fogod már fel, hogy vége?????? Ha meg van valakije, akkor pláne. Ha igazán szeretne, már rég visszament volna hozzád! Lehet lepontozni!
2009. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!Ma ugy döntöttem megprobálok vele beszélni!Megkérdeztem szeret e és hogy szeretné e ő is,ha együtt lennénk!

Kibékültünk!!!!

Az utolsó hozzászólonak!

Örülök hogy nem rád hallgattam!!

Köszönöm mindenkinek aki segített bátoritani,hogy probáljam meg,hogy ez még nem megalázkodás!Hallgattam rátok!Jól tettem!Újra egy család vagyunk!

Eddig én sem és ő sem mertünk beszélni erről!Most itt volt egy lehetőség!

A barátnőjét,mivel nem szerette,hanem engemet meg a kisfiát,elöttem szakított vele!

Csodák még vannak!

2009. febr. 12. 22:42
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
én csak most olvastam ezt a kérdést , kicsit lemaradva írom az epilógust: én mindent megtennék amit csak lehet az utolsókig beválalva még a megaláztatást is , mert az igaz szerelem még ezt is kibírná. a birtoklási vágy az nem ide tartozik és nem ilyen értelemben szokták használni. ebben az esetben már nem udvarlásról volt szó, hanem egy család újraegyesítésérol, beleértve egy gyonyoru kisgyerek boldogságáról is./hát hol van itt birtoklási vágy?tiszta gyagya aki írta/ attól ,hogy egy férfi nem megy utánna nem jelenti azt, hogy nem szereti lehet ,hogy csak egyszeruen "mulya", mint általában a férfiak.nagyon jól tette a kérdezo, hogy tisztázta és kezébe vette a dolgokat, ez nem nyomulás.az utolsó válaszadó pedig "kapja be" .nektek viszont kedves kérdezo sok boldogságot!és nagyon szurkolok nektek.
2009. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
kiváncsi vagyok meddig lesztek együtt. És ezt nem rosszindulatból mondom. Csak fura, hogy van gyereketek és évekig együtt éltetek, aztán különköltöztök, egy évig külön éltek és ezek után egy röpke beszélgetés megold mindent.
2009. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

csak egy idézet jutott eszembe...:

"Ha igazán szeretsz valakit, el kell tudnod engedni. Ha visszajön, a tiéd, ha nem, soha nem volt az!"

:)

2009. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy szeret a volt barátom és én is őt. Ő mégis a barátnőjével van még mndig,mert szerinte el lököm magamtól azzal h bunkó vagyok vele. Azért vagyok bunkó vele,mert van barátnője és ha tényleg engem szeretne akkor hol van? Nem akarok a nyakába ugarbni így,mert félek h csak azt akarná. és ezzel meg engem taszít el magától. SE én,se ő nem teszünk semmit,és csak szenvedek... nem tudom mégis mit kellene csinálnom...
2009. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
A szeretője lettem!!!!!! :(((((((((((
2009. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!