Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi mindent tennél meg, hogy...

Mi mindent tennél meg, hogy visszakapd, akit szeretsz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 14:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Ha miattam mentünk szét, akkor beismerem a hibámat, és bocsánatot kérek. Megígérem, hogy fékezem magam. Ha kettőnk hibája, megpróbálom meggyőzni hogy keressünk kompromisszumot. Ha ő hagy el engem, akkor egy lépést sem teszek. Elfogadom, hogy nem kellek neki, soha nem alázkodom meg, egy centit sem hajolok meg, és egy dekát nem engedek a büszkeségemből.
2009. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%

Egy másik ember sosem a személyes tulajdonom, főleg, ha szeretem...

Nem sajátítom ki: ha önszántából marad, oké, ha ehhez manipulálni kell őt, akkor az kétszeres becsapás: egyrészt magad, másrészt őt csapod be- ezzel még az idejét is lopod előle...


Kell, hogy legyen annyi önbizalma egy egészséges lelkületű embernek, hogy merjen önmaga lenni- különben sosem tudhatja meg, ki szereti őt önmagáért..


Nagy általánosságban tetted fel a kérdést, ezek a gondolatok jutottak eszembe válaszul.:)

2009. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
csakis akkor, ha ő is szeret. akkor viszont mindent. más esetben, ha már nem szeret, akkor nincs értelme.
2009. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Általánosságban tettem fel a kérdést,mivel kiváncsi voltam,ki hogyan áll hozzá ehhez a kérdéshez!Nekem is van ilyen problémám,és nem tudom hogyan kezeljem!Mások véleményére vagyok kiváncsi,hogy ők mit tennének!
2009. febr. 12. 14:58
 5/33 A kérdező kommentje:

Nekem van egy férjem,akivel már 1éve vagyunk külön!

Ezalatt az időalatt beszélgettünk válásról,mégse adtuk még be!Azt tudom hogy mindketten szeretjük egymást!Van egy csodás 2éves kisfiúnk is!Összesen 7évig voltunk együt!Szeretnék valamit tenni,hogy ujra együtt legyünk,de nem tudom mit tegyek!

2009. febr. 12. 15:00
 6/33 A kérdező kommentje:
Ja!Közösmegegyezéssel mentünk külön!
2009. febr. 12. 15:03
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Hogy visszakapjam?Az attól függ,miért veszítettem el.Ha az én hibámból,akkor leülnék vele beszélni ha fontos számomra,beismerném a hibámat megpróbálnám helyrehozni.Ha az Ő hibájából,akkor semmit,tegyen Ő érte ha fontos neki a kapcsolatunk.Ha nem fontos,mert nem szeret akkor lezárnám magamban bármennyire is fájdalmas.Nem aláznám meg magam feleslegesen.
2009. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
55%
Nem először teszed fel a kérdést... Nagyon erős lehet benned a birtoklási vágy.
2009. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
61%
Visszakapni csak tárgyakat lehet.Egy ember sohasem a másiké.Aki igazán szeret nem birtokol.
2009. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez nem birtoklási vágy, csak szeretnéd magad melett tudni azt akit igazán szeretsz mert benne találtad meg a boldogságot. Aki birtoklási vágynak gondolja az még nem volt igazán szerelmes illetve még nem szeretett senkit tiszta szívből.
2009. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!