Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak az...

Szerintetek mit csináljak az anyósommal? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap betelt a pohár. Anyósomnak van 3 gyereke, a legkisebb is 28 éves. Egy éve ismerkedtünk meg a párommal és eleinte nem is volt gond, így-úgy szeretett, meg örült nekem elvoltam vele. Fél éve összeköltöztünk a párommal, örült neki, de mostanában teljesen megváltozott. Fejeket vág, bunkózik velünk. Hol a párommal, hol velem, hol mindkettőnkkel. Viszünk ajándékot neki erre:"minek vittük?neki az nem kell..."Panaszkodik a másik két gyerekének, hogy ő milyen szegény, de ha kisegítjük, csak húzza a száját, mintha ő tenne szívességet, hogy elfogadja. Mikor itt volt vendégségben is megkavarta a dolgokat,ferdén mesélt mindent rólunk és megint mi, főleg én, jöttem ki az egészből rosszul. Nálam már kezd szakadni a cérna.Tegnap ünnepeltük az egyik lánya névnapját. Mivel a párom délelőtt dolgozott, csak 2 után tudtunk kimenni, nem ebédre, és már mindenki ott volt, megkajáltak és ez rendjén is van. Kártyáztak, jól elvoltak, de mikor beléptünk, megfagyott a levegő. Köszönni sem akart, csak a fejeket vágta, hozzánk sem szólt egész nap, az asztalhoz se ült oda, hanem kihúzta a székét a konyha legtávolabbi sarkába és ott ült végig. Mennyire volt kínos és megalázó? Nagyon.

Nem szolgáltunk rá, örökké a kegyeit kell keresni. Innentől én befejeztem. Oké, hogy a párom anyja, de valahol van egy határ.

Szerintetek?


2011. febr. 14. 09:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

És köszönöm nektek, hogy megértetek és sokat jelent a kommentetek :)

Jó, elég szentimentális ez így, de tényleg köszi

2011. febr. 14. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!