Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jogon kér engem számon...

Milyen jogon kér engem számon a 10 éves hugom?

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam és rettenetesen idegesít, hogy számonkér, néha mintha anyámat hallanám ahogy beszél! Hol voltál? Mit csináltál..?! A szokásos kérdések. Mondtam anyuéknak is, hogy ez engem nagyon bánt, mert ő még elég kicsi ehez. De ők csak legyintenek. Mit tehetnék, hogy visszatérjen a kishugom a földre és ne legyen elszállva magától?
2011. febr. 11. 11:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%
mond azt h magánügy.
2011. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20%

Ha kérdezgeti h hol voltál,válaszolj neki affektálva vagy mintha vmi fogyatékoshoz beszélnél,h boltba,ott ahol te nem,stb...

ha meg még egyszer ilyet csinél mint reggel visszakézből adj neki egy maflást

2011. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
Ott kezdődik az egész, hogy kis taknyosként emlegeted... Valószínűleg ezt neki is mondtad már. Megpróbálhatnád egyenrangú félként tekinteni a kisebbeket, hátha akkor ő is észrevenné magát. Magától nem tudhat mindent. Rád kéne tudnia felnézni, de mivel te ilyen magas lóról kezeled, ezt látja tőled.. nem gondolod? Lehet tőled tanulta ezt, még ha nem is közvetlenül.
2011. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Ott kezdődik az egész, hogy kis taknyosként emlegeted... "


Hol emlegeti kis taknyosként? A kérdés meg a válaszok nem ugyanattól az embertől származnak, éééérteeeeeeeem? A válaszolók taknyosoznak. A kérdező annyit mondott, hogy kishúgom.

2011. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
80%

Igen, szülők szúrták el meg te is, hogy hagyod magad.

Egy 18 éves nem bír egy 10 évessel :DDD

2011. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%
Utánoza az anyukáját ebbe a korban ez természetes nem értem mért veszed komolyan.
2011. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!