Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 éves vagyok, és soha nem...

26 éves vagyok, és soha nem volt herpeszem. Most,23 hetesen kijött a számon. Mitől lehet? Mit kenjek vagy szedjek rá? Köszi

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit legyengűlt a szervezeted és összeszedtél valami vírust. A gyógyszertárba kérdezd meg, hogy a sima herpesz krémet kismama használhatja-e?
2009. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a legjobb a Compeed tapasz, elég drága (2700 ft 12 db) de az megakadályozza, hogy belekapj, vagy továbbfertőzz. A krémek nekem nem váltak be.


Nekem sajnos a szülés utáni héten jött ki, én is ezt használtam, hogy nehogy megfertőzzem a kislányomat. Könnyebben is gyógyul a tapasz alatt, nem nedvedzik, nem húzódik. Én minden tapaszcserénél egy alkoholos vattával át is töröltem, hogy még gyorsabban gyógyuljon.

2009. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

en egyszeruen fogkremet tettem ra ejszakara, es elmult, leszaritotta.


mondjuk igy belegondolva eletemben talan ha ketszer jott elo a herpesz, de igy "lekezelve" gyorsan el is mult.


valoszinuleg picit erzekenyebb vagy most, terhesen. en is az vagyok, pedig ilyenkor a kismamak allitolag jobban immunisak mindenre.

2009. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Férjemnek van elég gyakran, és én is mindig fogkrémmel kenem be neki. "-3 nap alatt elmúlik, míg a herpesz krémekkel akár 2 hétig is ottvan.

2009. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem attól is kijön ha egy jót eszem! :) Illetve,ha egy étel nem esik jól.De én úgy tudom,hogy fűszeres ételektől is kijöhet. Én Richtofit-ot használok és fogkrémmel is szoktam kenegetni mert szépen leszárítja.

2009. febr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!