Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jogon kér engem számon...

Milyen jogon kér engem számon a 10 éves hugom?

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam és rettenetesen idegesít, hogy számonkér, néha mintha anyámat hallanám ahogy beszél! Hol voltál? Mit csináltál..?! A szokásos kérdések. Mondtam anyuéknak is, hogy ez engem nagyon bánt, mert ő még elég kicsi ehez. De ők csak legyintenek. Mit tehetnék, hogy visszatérjen a kishugom a földre és ne legyen elszállva magától?
2011. febr. 11. 11:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%

Rángasd meg. Nekem is van 11 éves öcsém, néha ő olyanokat csinál, hogy beleolvas az msn beszélgetéseimbe, a telefonomban kutat stb. Olyankor leordítom, meg szólok anyunak, aztán állít magán. De amúgy szeretem.

17L

2011. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Néhányszor helyre kell tenni. Ne kiabálj vele, de mondd el neki intelligensen, hogy nincs köze hozzá, és hogy mivel foglalkozzon. Különben nem fog leszállni rólad.
2011. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Kérem szépen, csúnyán..már mindenhogy! Megalázónak érzem kis taknyos ő még ehez.:S
2011. febr. 11. 11:43
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy csak unatkozik és kíváncsi.
2011. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Ahányszor megkérdezi, mondd meg neki, hogy kis taknyos és semmi köze hozzá és ezzel zárd is le a témát .Nem kérni kell, hanem határozottan kijelenteni, amit akarsz. Egy ideig még idegesíteni fog (lehet még rosszabb is lesz), de ha következetes vagy abbahagyja.
2011. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Lol, hát mondd azt neki, hogy ott voltam, ahova te nem mehetsz kis taknyos. Egy idő után megunja hidd el.
2011. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Ember kicsike s érdekli ,hogy mi van veled ennyi legyen benned ,hogy ne ordítozz vele...
2011. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Mond azt neki, hogy ott voltam ahova ilyen kis pisisek nem mehetnek, olyat csináltam amit csak nagyok csinálhatnak. Amennyire idegesít tésged a kérdezősködése, annyira idegesíteni fogja őt, hogy kis pisisnek nézed és úgy is kezeled.
2011. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
Még csak egy gyerek. Az ordibálással nem mész semmire. Ha csúnyán beszélsz vele eltanulja és ő is így fog hozzád szólni. Ha kérdezi hol voltál, de nem akarod elmondani, találj ki valamit. Ha többet foglalkoznál vele, tőled is tanulna dolgokat nem csak anyukádtól. Nem hiszem hogy el van szállva magától. Lehet felnéz rád és kíváncsi mi történt veled. Ő is nagy akar lenni, és nagy dolgokat csinálni. Szerintem legyél vele kicsit türelmesebb.
2011. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
Kíváncsi a világra, kiváncsi a nagylányok-fiúk dolgaira, nem hinném, hogy ez olyan nagy baj, bár nincs kistesóm. Ha kiabálsz, megvered, legfeljebb idiótának fog gondolni.
2011. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!