Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedhet így?

Miért viselkedhet így?

Figyelt kérdés
Egy baráti társaság vagyunk már lassan 6 éve. Van egy srác akiről eddig úgy gondoltam hogy ki nem állhat. Nem beszélgetett velem, beszólogatott. Elkönyveltem, hogy nem kedvel, van ilyen. De mostanában megváltozott valami. Egyre többször keresi a társaságom, beszélgetünk, van úgy hogy napközben ír sms-t. A hétvégén pedig álltunk egymás mellett beszélgettünk ő pedig megsimogatta a kezem, átölelt. Pedig eddig úgy gondoltam ki nem állhat...
2011. febr. 7. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki..szerintem :))) Lassan itt a tavasz ;)
2011. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kóstolgatott eddig. Lehet, hogy első perctől kezdve szimpatikus voltál neki, de mivel egy baráti körről van szó, eddig nem próbálkozott közeledni feléd, és esetleg az ellenségeskedéssel palástolta az érzelmeit. Viszont volt ideje arra bőven, hogy megismerjen. Ha egyébként bejön neked is, fogadd el a közeledését.

És igen, jön a tavasz...

2011. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a tavaszra fogom:D
2011. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már igazi virágzás!
2011. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolnék ha ez a srác nem a párom legjobb barátja lenne, ezért érthetetlen számomra a viselkedése
2011. febr. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!