Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mimózalelkű, sértődékeny a...

Mimózalelkű, sértődékeny a párom, hogyan kezeljem? Nem lehet vele szinte semmiről beszélni.

Figyelt kérdés

Ő 30+/F, én 25/N. Mindenen képes megsértődni, meg elgondolkozni a kapcsolatunkon. 2x egy dolgot nem lehet vele megbeszélni, mert "már megbeszéltük, és nem fogok vitatkozni". Ha nekem nem tetszik vmi, azt már elhallgatom, mert majdnem szakítás lett belőle, amikor elmondtam neki. Most volt egy apró félmondatom neki, hogy egyeseknek (ismerősöknek) milyen jó, együtt vannak (mi nem élünk együtt, s egy darabig nem is fogunk, ezt kijelentette, mert erre is, arra is várni kell), erre rögtön jött a válasz megfelelő hangsúllyal, hogy "talán neked nem jó?" Mondom, de jó, mindegy. Erre szintén megsértődött, kérdeztem, hogy mi volt vele ma, akkor legyen az is mindegy, és elköszönt. Gyorsan utánaírtam sms-ben, hogy félre ne értse, nem elégedetlenkedem ővele, csak nagyon hiányzik, ezért mondtam azt, amit. Nem válaszolt. Anyut hívtam, ő kétségbe van esve, hogy mit csináltam már megint, tudom jól, hogy nem szabad vele elégedetlenkednem, most meg hogy magyarázkodtam is, még rosszabb, kamasznak fog gondolni. Na itt elszakadt a cérna bennem, és elköszöntem anyutól is. Nagyon szeretem a páromat, de már egyre nehezebben bírom, hogy semmit se mondhatok, még ennyit se, hogy hiányzik, és szeretnék vele lenni, mert akkor itt van ez, hogy már megbeszéltük, hogy NEM, és nem nyitok vitát, és megsértődök rajta, ha még egyszer felhozod. Anyu meg még meg is érti ezt az egészet. Ha nem szeretném ennyire, nem tudom, mi lenne. De már így is alig bírom ezt elviselni. Viszont azt sem tudnám elviselni, ha elhagyna.


Mit csináljak szerintetek? Le kell magam hűteni, mert anyu szerint is el fogom rontani ezt a kapcsolatot.


2011. febr. 4. 22:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Van értelme ennek a kapcsolatnak egyáltalán? Mert szerintem nincsen.

Kétszer elhagyott, de visszajött, mert nem talált jobbat, és a semminél még te is jobb vagy.Őt már nem érdekli ez az egész, nekem ez jön le, ha simán nem keres 2-3 hétig.Ez nem normális dolog!És még magadban keresed a hibát???! Te mindent megtettél, de őt már nem érdekled, addig van veled, míg nem talál egy jobbat.Én kirúgnám, szórakozzon az anyjával.Semmi értelme, annak, hogy kikészülsz tőle.

Ez a kapcsolat már régen véget ért, csak megszokásból van veled.A problémákról nincsen kedve beszélni, inkább eltűnik, nem is érdekli az egész, még arra sem veszi a fáradságot, hogy veszekedjen veled.

Hát mire vársz még? Miért fogadod vissza? Ingyen szex vagy neki, meg bejárónő és kész, ennél nem több.

Hagyd a fenébe, és keress egy normálisat, aki tisztel!

2011. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Na mi lett veletek?
2021. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!