Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az anyukám túl...

Mit csináljak? Az anyukám túl érzékeny, memóriazavara van, sértődékeny már egy jó ideje, amit ő nem vesz észre.

Figyelt kérdés
Nemrég volt infarktusa, azóta még rosszabb. Talán a sok gyógyszer is hatással van rá. Mindenen megsértődik, nem emlékszik arra, amit mondott, ez problémákat sző és azt hiszi meghazudtoljuk. Érzékeny bármit, bárhogy mondok és teszek. Már néha az örületbe kerget. Nem élünk együtt, de van egy kisbabám és ha kijön hozzánk totál remegek, amikor elmegy, annyira kiidegel. Ő meg sértődötten rohan 180-as vérnyomással 36 fokba haza, én meg persze aggódjak miatta és nekem okoz lelkiismeret furdalást, mindez az ő érzékeny, feledékeny viselkedése miatt. Nem akarom megbántani, de már szerintem "nemnormális" dolgai vannak, amit mások is nehezen tűrnek. Ő mindenkit megbánthat, de mi ő neki semmit se mondjunk, mert akkor leveszi a fejem és én vagyok a szemét. Mit tehetnék???
2009. aug. 31. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ártana egy orvossal megvizsgáltatni, nehogy vmi komolyabb baja legyen. Csak nem tudom,hogy bírod rá,h elmenjen ha nem hiszi el h neki baja van:S
2009. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnállak.Nekem az anyósom ugyanilyen.Őt se lehet kibírni
2013. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!