Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít borzasztóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít borzasztóan, ha egy fiú sértődékeny?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom ennél idegesítőbb nincs, valahogy a hisztis kislányokra emlékeztetnek...
2011. nov. 19. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igazad van. Egy férfinak nem lehetnek érzései, ha mebántják izomerővel kell levezetnie a nőn.

Ez tény.



Komolyra fordítva. Ugyan hány éves vagy? Hány éves akiről szó van? Meg azért az sem mindegy, hogyan nyilvánul meg az a sértődöttség...

2011. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
most tökre megsértődtem azon amiket itt írsz, pics*ba már :(
2011. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, engem is idegesít. De az elsőnek teljesen igaza van.
2011. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szamóca.. ***** válasza:
30%

ez engem is idegesít.

a sértődékeny embereknél már csak azok idegesítenek jobban akik ilyen kérdésekkel próbálnak meg igazolást találni maguknak, és csak azért tesznek fel egy "csak engem..." típusú kérdést hogy mindenki nagyban egyetértsen velük.

2011. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Szamóca: Az engem is rohadtul idegesít. De annak ellenére legbelül mindenki a visszaigazolásra vágyik :))) Csak nem egy ilyen oldalon fejtük ki... Élőben engem ez a kifejezés nem szokott idegesíteni...

2011. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szamóca.. ***** válasza:
36%
persze. de én azért igyekszem úgy csinálni hogy senki ne vegye észre:D
2011. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha idegesítelek titeket, csak unatkoztam :D És amúgy sem kötelező válaszolni.

Megsértődik alatt azt értem, hogy bevágja a durcásat és nem szól hozzád. Jó látványosan. Nálam a sértődés azt jelenti, hogy csekély dolgok miatt feleslegesen duzzogni. Megbántás jelentheti azt ha valami tényleg rosszul esik.

2011. nov. 19. 18:09
 8/13 Beviz Elek ***** válasza:

tényleg nem szabad hisztis kislányokká váljunk, de engem érdekelne, hogy a nők mit szeretnének. Ne hisztizzünk, hanem legyünk férfiak. Ne legyünk érzéketlenek, hanem mutassuk ki ha valakit szeretünk és legyünk romantikusak. Ne legyünk nyálasak, mert az nem férfias, illetve hamar megunjátok azt, aki kimutatja az érzéseit.


Mit szeretnétek akkor?


A barátnőm megsértődik, ha nem az van amit akar, képes egy egész napot veszekedni miatta.

Ha "hisztizek" hogy változtasson magán, akkor sértődékeny sz@r vagyok.

Ha kemény férfi vagyok és megmondom, hogy ez van és kész, majd keress ha megfelel, akkor egy érzéketlen tapló vagyok, már nem is szeretem és látványosan sz@rok rá.

Ha ráhagyom, megpróbálom rendbehozni a dolgokat, akkor megszokja és elvárás lesz, hogy fussak utána.


Tehát drága hölgyeim: Mit szeretnétek, milyenek legyünk?

2011. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsónak: arany középút!!
2011. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szamóca.. ***** válasza:

milyenek legyetek?

hát ha probléma van, meg kell beszélni nem sarokbafordulni.

ha nem megy tányérokat kell dobálni, kiabálni amíg le nem nyugszik mindkét fél. férfi legyél, ne punci.

2011. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!