Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha 18. szülinap...

Hogy reagálnál ha 18. szülinapodra kapnál a családtól egy garnéla-vacsit (mirelit garnélából), meg két db sampont és csokit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:08
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit meg vagytok szorulva,akkor nincs ezzel gond,látszik hogy gondoltak rád,meg minden.Viszont ha anyagilag minden rendben,és már nem is terveznek mást adni akkor egy kicsit gáz.Szalagavatóra vagy ballagásra nem lehet hogy valami nagyobbat kapsz,kaptál?
2011. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek. Tilajdonképpen nem az ajándékok mennyiségével, hanem a minőségével van bajod ugye? Mármint, hogy tök személytelen dolgot kaptál...

Én a 18. meglepetés bulit kaptam, ahol ott volt az egész család, meg egy gyönyörű virágkosarat 18 szál barackszínű szegfűvel és egy karperecet a szüleimtől.

A 21. egy könyvet amiben a születésem napján/hónapjában megjelent újságokból készült egy gyűjtemény. Rettenetesen meghatódtam...

2011. febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Sampon..jézusom. Oké, karácsonyra én is szoktam sampont, meg spray-t kapni, mert hasznát veszem és legalább nem nekem kell venni, de szülinapra kicsit fura. A szülinap nem arról szól, hogy "kötelező" ajándékot adni, mert mindenki ad a másiknak, hanem az a Te napod, azt ünnepelik, hogy megszülettél, köztük vagy. Erre illik valami személyes ajándékot adni az ünnepeltnek, vagy olyat, amiről tudják, hogy örülsz neki. Meg hát ha 18 éves a gyerekem, akkor még úgy is kiteszek magamért, ha éppen szarul állok anyagilag, mert a gyereknek mindent. Szerintem ha összedobták volna a pénzt már hónapokkal előtt, akkor vehettek volna valami gravírozott ékszert vagy elmehettetek volna valami helyre vacsizni. Esetleg egy hatalmas virágcsokor.. de így elég személytelen az egész. Én nem értem, manapság miért nem fontosak egymásnak az emberek, miért lettek ennyire ridegek és érzéketlenek. Ha valaki szegény, attól még lehet kreatív.
2011. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon elszomorító ez a sok válasz, hogy én sem kaptam semmit, meg így utálnak a szüleim meg úgy, de ettől még nem ez a normális. Tehát hiába mutatjátok meg, hogy van ennél rosszabb is, az még nem lesz helyes...
2011. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom:S én nem azért lennék csalódott mert drágább ajándkéra számítanék hanem inkább valami személyesre,különlegesre. Végülis mégis csak a 18. szülinapod van! Csak egyszer lesz nagykorú az ember. amúgy Boldog Születésnapot!
2011. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak a 18.-ra, de egyikre se kaptam szinte semmit a szüleimtől, nem is zavart soha. Az unokatesómtól kaptam óvszert sört meg cigit a 18. szülinapomra, jó volt.
2011. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!