Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérnél / kértél 20....

Mit kérnél / kértél 20. szülinapodra?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanoktól kérdezem, akiket érdekel a szülinapjuk és "középosztálybeliek", azaz megtehetik, hogy vmi nagyobb ajándékot kapjon a "gyerek", de azért nem magánhelikoptert meg egyhetes nyaralást az USA-ba,meg ilyenek... Ja és persze úgy értem, hogy a szülőktől mit kérnél / kértél!


Kort és nemet is írjatok :-)


2010. aug. 27. 13:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

35/N

20 évesen én azt hittem, hogy gyémánt fülbevalót kapok. Most is jó lenne, de eddig nem kaptam senkitől, pedig 200 ezer ft-t simán ki tudnánk fizetni. 70 évesen meg már nem fogom felvenni.

2010. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Egy normális családotrXD
2010. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2010. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Carena válasza:
80%
Én a 20.-ra tavaly 1l Jägert kaptam,a barátom meg elvitt Görögbe 1hétre,jöhetet a barátnőm,meg a barátja.Társaságban jobb volt. Persze azt ők fizették. Szóval a 20.-dik Szerbiában ért utol Görögo felé tartva. Idén ruhát kértem anyutól,a pasimtól semmit,mert most építkezik. Egyébként rossz a huszadik,mert innen már csak a 30.-dik jön! :-D
2010. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Már én is rákerestem, de oda szinte csak olyanok írtak, akiket ez az egész nem is érdekel, vagy nagyon szegények, vagy nem annyira szegények, de nem akarnak semmi nagy dolgot kérni a szüleiktől, vagy nem is szeretik az ajándékokat meg ilyenek...
2010. aug. 27. 13:38
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

lakást.

vagy jogsit, ha még nincs.

esetleg laptopot.

mindenképpen valami olyat, ami hasznos.

2010. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Én általában több "kisebb" (persze, már akinek ezek kisebb/olcsóbb cuccoknak számítanak) dolgot kapok, 20.-ra is könyveket, CD-t, ruhát, bizsu ékszereket, sminkcuccot, írószereket, parfümöt stb. Egyébként is ezen a tengelyne mozognak az ajándékaim, néha egy-egy színházjegy, jegy kiállításra... meg ha elromlik vmi cuccom, akkor azt kapok (mobil, fényképező, mp3 stb.), de akkor kevesebbet az egyébből.

És sztem öcsém sem fog ilyen hú, de extra dolgokat kapni a 20. szülinapjára (hacsak nem jut eszébe vmi)... eddig kölni meg ruhák vannak neki megvéve, ill. tőlem majd kap egy fa autót (ilyen polcra tehető dísztárgy), plusz még majd nézek neki vmit.


21/L

2010. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a 20 után a 21 jön és nem a 30, de lehet, hogy te hamarabb öregszel
2010. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
eredeti LV táskát *.*
2010. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Én bármit kérnék, semmit nem kapnék. Egy mp3 lejátszót kérnék, vagy egy jó könyvet, kottákat.
2010. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!