Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérnél / kértél 20....

Mit kérnél / kértél 20. szülinapodra?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanoktól kérdezem, akiket érdekel a szülinapjuk és "középosztálybeliek", azaz megtehetik, hogy vmi nagyobb ajándékot kapjon a "gyerek", de azért nem magánhelikoptert meg egyhetes nyaralást az USA-ba,meg ilyenek... Ja és persze úgy értem, hogy a szülőktől mit kérnél / kértél!


Kort és nemet is írjatok :-)


2010. aug. 27. 13:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egy aranynyakláncot kaptam! Illetve inkább nyakék! Nagyon szép volt, de viselni sokat nem tudtam, mert volt,hogy megtört. Szóval eltettem (most már csak ritkán veszem fel), majd a lányomnak egyszer odaadom!
2010. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Én laptopot kaptam, igaz én is adtam bele valamennyit, de anyuék fizették a nagy részét. :) 21.re meg szerintem azt fogom, hogy valamennyivel segítsenek beszállni az esküvőnkbe. :D
2010. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kértem semmit. Nyaralást kaptam anyutól, 10 nap Korfu.

Barátomnak mondtam a 20 szálas rózsacsokrot, de tudom h qrva drága és helyette inkább nyaralni mentünk 5 napra Agárdba.

2010. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked lesz most szülinapod? Vagy te szeretnél ajándékozni? :) Én 20 évesen nagyon örültem volna egy fajtatiszta cicának (tenyésztőtől), amit akkor nem tudtam volna kifizetni. Amiknek mindig szívesen fogadok azok a sporttal, fitnessel kapcsolatos dolgok, egy normális taposógép, vagy akár futópad szintén nem olcsó mulatság. DE ez igazából a szülinapos személyiségétől függ! :) Kisebb dolgok, amiknek szintén jól jönnek: eredeti parfüm, márkás sminkcuccok.
2010. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem észt kérjetek.
2010. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nekem lesz majd 20. szülinapom, de majd csak 2011-ben :D És kíváncsi vagyok mások, akik velem kb egyforma anyagi helyzetűek és gondolkodásmódúak (szülinapi ajándékot illetően) miket kérnek vagy kértek :)
2010. aug. 27. 14:02
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérj egy autót, vagy egy kismotort :)
2010. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen semmit. Most jó pár solognak tudnék örülni: amerikai bulldog, egy hétvége valami jó kis helyen, egy vásárlási utalvány(min.10.000 ft értékben pl.) Ha csak magamra gondolnék. De mivel nem középosztálybeli vagyok,és már nem csak magamra kell gondolnom,hanem a családomra is-2 gyermek anyukája ként, így nem is írok többet.
2010. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

*amiknek=amiket


13:58 neked mi bajod van? Nincsen abban semmi, ha valaki megteheti, és drágább ajándékot kér, vagy vesz! Persze nem az ajándék értéke számít, de ha a szülők megtehetik, miért ne kaphatna meg valaki a születésnapjára olyan dolgot, amire nagyon vágyik és esetleg nem olcsó? Mi a probléma ezzel?

2010. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

MacBook Pro !!!

Nagyon szeretnék!

2010. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!