Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha 18. szülinap...

Hogy reagálnál ha 18. szülinapodra kapnál a családtól egy garnéla-vacsit (mirelit garnélából), meg két db sampont és csokit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:08
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon rosszul esne,a vacsorának nagyon örültem volna de sampon és csoki?Csokit és sampont (mivel írtad hogy nem rossz az anyagi helyzetetek) a boltban vesz az ember magának,vagy a szüleid vesznek neked,nem szülinapi ajándék.Legalább ha valami kedves személyre szóló dolgot kaptál volna.Boldog 18-ik szülinapot!
2011. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
85%

megint a vidámparkos vagyok :D nos, szerintem élményt a legjobb ajándékozni. ha jó, arra mindig emlékszik az ember.

a sampon elfogy, a tortát megeszed, a ruha elszakad.

az élményt még az unokáidnak is ugyan olyan jól el tudod mesélni, mintha aznap élted volna át. az nem kopik el.

2011. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a garnélát (jól elkészítve isteni), szóval nekem már itt jó lenne. Hajmániás vagyok, szóval a samponnak is lenne helye, a csokinak meg függője vagyok. (Pedig nem állunk annyira rosszul.) Én sosem kérek nagy dolgokat ünnepekre, nem vagyok "kapzsi", a legszükségesebb dolgaim megvannak, attól picivel talán több is. A 18. szülinap pedig nem nagy dolog egyébként, legalábbis én nem éreztem semmi különöset. :D


És hogy ha kevesellnéd: Anyukám a 18. szülinapjára egy ezrest kapott a panelkapuban. :D (Szemtanúk megerősítették. :D) Csak viszonyításképp: a tesója autót kapott...


21/L

2011. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
90%

Engem idehaza kb. 14 éves korom óta fel sem köszöntenek, nemhogy adnak bármit is. Egy szóval sem említik. Nem volt emlékezetes a 18. szülinapom, sem akármelyik.

21L

2011. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Mérges lennék, mert én vega vagyok :DD Bocsi, de ezt nem tudtam kihagyni. Ha rosszak lennének az anyagi körülményeink, nem háborognék. Ha ennél azért lényegesen többet is megengedhetnénk magunknak, akkor sem az lenne a bajom, hogy csak ennyit kaptam, hanem hogy ez nem tűnik valami személyesnek. Bár ami azt illeti ennél személyesebb ajándékot kevés pénzből is össze lehetne hozni. Szóval nekem inkább az számítana, hogy szívből adják-e, meggondolták-e, hogy minek örülnék? Legalábbis én így szoktam ajándékot adni.
2011. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdezőnek nem az ajándékok anyagi értékével van baja, hanem azzal, hogy személytelen az egész.

Én például 20. szülinapomra anyuéktól egy meleg fürdőköpenyt kaptam, mert télen fázós vagyok és amúgy is szerettem volna egyet.

Anyagilag ez sem egy nagy ajándék én mégis örültem, mint majom a farkának, most is az van rajtam itthon :).

Egyszerűen azért, mert figyeltek rám és ettől olyan értékes nekem ez az ajándék.

És igen, engem is bántana, ha sampont meg csokit kapnék, mert ezek sablon dolgok, amiket az ember lekap a polcról és kész.

Mindez számomra azt tükrözné, hogy még 5 percet sem fordítottak arra, hogy személyre szóló ajándékot vegyenek (vagy akár készítsenek!).

L/23

2011. febr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
30%
Ha amúgy megvan mindened, akkor miért kellene jobban felfújni? Csak azért mert 18? Nem jelent semmit sem. Örülj, hogy van családod és egyáltalán eszükbe jutott a szülinapod. A szeretetnek nem az ajándékdömping a fokmérője.
2011. febr. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
84%

Te tudod mit kaptam 20. szülinapomra?

- Jó, mert én sem... de nem azért, mert általában annyi mindent kapnék...

2011. febr. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
50%

Én örülnék neki...nekem évek óta le se sz.rják a szülinapomat egy felköszöntés erejéig sem...utoljára 12 éves koromban tartottak szülinapot. Húgom ehhez képest minden évben valami különleges dolgot kapott, tavaly 18. szülinapra is egy 5 ezer forintos tortát plusz 70 ezerért telefont elöfizetéssel. Én anno semmit. És bármennyire nem akartam, ezek élezték az eddigi ellentéteket közöttünk... és a mai napig nem tudom megbocsájtani mert ezek sebként véreznek még bennem, pedig férjnél vagyok és van egy kislányunk is.

Amúgy lehet, hogy nektek csak ennyire futotta most. Mindenesetre én sírnék az örömtöl, hogy nem felejtettek el és szívböl adják :(

2011. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
75%
Én dolgoztam a 18. szülinapomon...
2011. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!