Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha 18. szülinap...

Hogy reagálnál ha 18. szülinapodra kapnál a családtól egy garnéla-vacsit (mirelit garnélából), meg két db sampont és csokit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:08
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
57%
Én meg azt mondom, Isten nem ver bottal...
2011. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
68%
Hát, akármennyire is nem helyes, hogy őszinte legyek, nekem rosszul esne, és kevesellném...... persze, valószínűleg nem engedhették meg maguknak hogy nagyobb ajándékokat vegyenek, és ezt szerintem igazán meg lehet érteni.
2011. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
45%
szerintem csak hiszed te! csak az tudja hogy mi a szitu aki beosztja a pénzt.anyukád meg apukád az egy dolog hogy te mit gondolsz!
2011. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
78%
Én keveslném.Persze ezt nem hangoztatnám a szüleim előtt,nem bántanám meg őket.
2011. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
94%
Én a 18. egy tortát kaptam, a 20.ra meg azt, hogy elmentünk étterembe, de nagyon örültem neki, pedig mi sem vagyunk kimondottan szegények. De nekem úgyse kell semmi.
2011. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 Tinker Bell ***** válasza:
48%

Beszéld meg a kedves szüleiddel! Szerintem még azt is megbánnák, hogy a világra gondoltak téged.


Hálátlan vagy! Ha most vagy 18 akkor gondolom most volt/lesz a szalagavatód, most érettségizel. Arra nem gondoltál, hogy ezek mind-mind nagy összegekbe kerülnek?

A kosztüm, az estélyi, a ballagós ebéd, a virágcsokor, a ballagási ajándék...


Nem 8 éves vagy véletlenül?

2011. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim válasza:
82%
életem elhiszem,hogy nem erre számítottál a 18as hatalmas szám én is azt hittem majd nagyot durran mindnekinek olyan fontos mint nekem de nem..le se szar..ák:D:D:S:S apukám el is vert de hidd el egy két év múlva és tényleg nem több csak egy kettő majd rájössz h a legnagyobb ajándék a család.én vasárnap voltam 20éves és a családomtól 200km-re töltöttem végig bőgve az egész napot és hiába szerveztek nekem ide bulit tortát akármit barátok az lesz az igazi ajándék ha jövő héten hazamehetek végre! és Boldog Szülinapot nagykorú:)
2011. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
40%

Mégis mire számítottál?

Ékszerekre, pénzre, ilyesmire?

Én még ennyi mindent se kaptam, mint te.

Elégedj meg ezzel, amit kaptál, mert a nagybetűs élet se arról szól, amiről gondolod, hiába vagy már nagykorú....

2011. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
84%

En nem kaptam semmit 18-dik szulinapomra. Evek ota nem tartjuk. A szuleim tortat sem vesznek nyaron azota (nekem meg nyaron van a szulinapom), hogy egyszer szalmonella-mergezes miatt korhazba kerultek (mashol ettek szalmonellaval fertozott tortat).


Szoval en nem szoktam mar semmit kapni, de nem haragszom. Miota ferjnel vagyok, azota sem tartjuk senkivel a szulinapot, csak a gyereknek egy kicsit. De mi ilyesmikkel nem szeretunk tulzasba esni, ahogy karacsonyozni sem szoktunk marketing-ertelemben. Mi minden nap szeretetben elunk es az evnek nemcsak 2-3 napjan fejezzuk ki, hogy a masik fontos. Ha kell valami, akkor vesszuk meg, amikor epp kell vagy vagyunk ra. Nem feltetlen szulinapra.

2011. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim válasza:
87%
én örülnék ennyinek is. sokszor még ennyit se kapok pedig nem vagyunk annyira csórók. apám például 23 év alatt még mindig nem tanult meg annyit odabökni nekem, h boldog szülinapot, vagy valami :/ már megszoktam. így legalább jobban örülök annak ha a barátoknak, ismerősöknek eszükbe jutok :D
2011. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!