Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha 18. szülinap...

Hogy reagálnál ha 18. szülinapodra kapnál a családtól egy garnéla-vacsit (mirelit garnélából), meg két db sampont és csokit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:08
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
96%
Én a 18.-ra egy 3000 Ft-os feltöltőkártyát kaptam. Nagy ügy, másra kellett a pénz. A 19.-re meg egy csúcsszuper laptopot. Van ilyen. Reménykedj, és küzdj keményen, hogy te majd a gyereke(i)d minden születésnapjára számukra kielégítő ajándékot tudj adni.
2011. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
79%
ha csóró akkor értékelném az igyekezetet.ha nem az, akkor legalább ne kamu garnélábol csináljon nekem vacsorát..: S
2011. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
95%

Tudod mi a vicces?

32 éves vagyok és egyszerűen nem jut eszembe, hogy mit kaptam a 18. szülinapomra a szüleimtől!!:P

Csak arra emlékszem, hogy épp volt egy barátom, és tőle egy kis ari kabalát kaptam:D

2011. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
34%

miért vannak annyian kiakadva azon, hogy nem mondják nekik, hogy boldog szülinapot vagy Isten éltessen, stb?


én se szoktam mondani, úgyse attól lesz "boldog", hogy mondják..

2011. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 Tinker Bell ***** válasza:
76%

"miért vannak annyian kiakadva azon, hogy nem mondják nekik, hogy boldog szülinapot vagy Isten éltessen, stb?"


Mert bunkó szokás nem felköszönteni azt aki ünnepel valamit! Nem attól lesz boldog, hogy mondod, hanem attól, hogy gondoltál rá...

2011. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
94%
Nekem jó lenne, mindig is meg akartam kóstolni a garnélát.
2011. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
94%
Hát én azért elég csalódott lennék, mégiscsak ez a 18. születésnap. Lehet, hogy bunkóság ezt mondani, de hacsak nem olyan rosszak az anyagi körülmények, én többet vártam volna. (persze attól függ, hogy milyen sampon és csoki. Ha valami többezres kézzel készített mind, amire régóta vágyom, akkor jó lenne ez így)
2011. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
60%

én jobban örültem volna egy ráksalinak vagy lazacnak.


no de garnéla? snasssz :P


más lakást, autót meg új melleket kap a 18.-ra, neked meg ilyenekkel szúrják ki a szemed??? gyalázat! azonnal költözz el otthonról, hiszen már jogilag nagykorú vagy, megteheted! na, irány csomagolni ! :P

2011. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
83%

Most miért vagytok ilyenek?? Igenis fontos, hogy az embert felköszöntsék, megünnepeljék, szerintem ez nagyon jó meg szép:)

Ki az aki nem örül neki?? Ezt ne mondjátok.

18 éves létére meg csak tisztában van a család anyagi helyzetével valamennyire.

Ha mostanában nem változott semmi negatív irányba, akkor valószínűleg nincs gond, megengedhettek volna többet maguknak.

És itt nem ékszerekről meg értékes ajándékokról van szó.

Én sem kértem ilyeneket soha, de tortát pl. kérek, nekem anélkül nem szülinap a szülinap, meg annyi, hogy mindenki eljöjjön, akit hívunk. Egy szép torta, tele gyertyával, lakás feldíszítve, lufik meg azok a hülye csúcsos sapkák, szerintem nagyon muris:) és kell, tényleg kell, amúgy is mindenki panaszkodik, hogy ilyen szar meg olyan szar az élet, ennyi kis örömet próbáljunk már belecsempészni, nem kell mindent megvonnunk magunktól.

Miért ne érdemelné meg?? Mindenki megérdemli, hogy úgy ünnepelje a születésnapját ahogy szeretné. És nagy szó, az, hogy 18 lett, igenis nagy szó. Szerintem meg veletek van a baj, azokkal akiknek minden egyes szülinapja összefolyik, meg azt sem tudja melyikre mit kapott, mert nem is foglalkoztatja a gondolat. Ez a gáz. Ha máskor nem, ezen az egy napon mindenkinek joga van hozzá, hogy ünnepeltesse magát, a 365 napból egy az övé és kész, nem kell megvonni tőle.

És a kérdésre válaszolva: amíg végigüljük a vacsit vigyorogtam volna, de legbelül iszonyatosan nagyon csalódott lettem volna és bevonultam volna sírni mert úgy éreztem volna, hogy ezek csak szánalom ajándékok, senki nem foglakozott fél percnél többet azzal, hogy mivel köszöntsön fel. Vacsit bármikor lehet, csokit bármikor lehet, sampont meg veszek magamnak. Az nem szülinapi ajándék. Lehetett volna sokkal személyesebb is. (megjegyzem, mindezt abban az esetben értem, ha megtehetik)

2011. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
88%

istenem, már az iróniát is le kell pontozni. najó, legyetek tőle boldogok.


én soha nem azt jegyzem meg, h mit kaptam a szülinapjaimra, hanem azt, h kivel ünnepeltem, milyen jó volt a hangulat, hova mentünk bulizni.

bocs, nekem ez számít, nem pedig h melyik barátnőmtől hány fülbevalót vagy sampont kaptam. nem ettől függ a jó kedvem.


emléxem a 18. szülinapomra, életem akkori nagy szerelmével kivettünk magunknak egy szabadnapot ( ő a melóból én a suliból) és elmentünk a vidámparkba :D életemben először ültem hullámvasúton :D kaptam tőle rózsát, és elvitt vacsizni. este pedig szeretkeztünk. ;)

na, nekem erről szól egy szép szülinap, erre nagyon jól emléxem, és vastagon teszek rá, h kaptam-e anyumtól aznap tortát, vagy parfümöt vagy épp egy kacsalábon forgó palotát :P


kinek mi számít...

2011. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!