Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig van még visszaút és...

Meddig van még visszaút és mikor kell már véget vetni egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon rossz napjainkat, heteinket éljük.

Komoly kapcsolatról van, közös gyermekkel.


Mikor jobb már inkább feladni?


2011. febr. 4. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Akkor, ha az egyik már nem szereti a másikat, vagy az egyiknek van már más valaki.

Ha szerelem/szeretet van, akkor az egyéb gondok megoldhatók, vagy átértékelhetők.

2011. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Sosem szabad feladni. Mindig küzdeni kell azért akit vagy amit szeretnél. Mindig gondolj arra, hogy ez csak egy átmenet. Majd lesz még jobb... Nekem is volt sötét időszakom, de most minden rendben van. Neked is kívánom, hogy minél hamarabb átvészeld! :)
2011. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz így általánosságban válaszolni. De nagy vonalakban elmondható, hogy akkor hogy ha az életetek külön boldogabb lenne mint együtt. És itt nem az egzisztenciális dolgokra gondolok, hanem érzelmiekre.
2011. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már a hangjátol, a megjelenésétől kiráz a hideg. Ha nem tudtok miről beszélgetni, ha inkább elfordultok egymástól, s nem egymás felé fordultok. Ha nem csókolóztok, ha nem szeretkeztek, ha nem is kívánjátok egymást, abba kell hagyni, mert semmi értelme tovább folytatni a kapcsolatot.
2011. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, feladni sztem akkor kell, ha egyikőtök már végképp nem akar tenni a kapcsolat javításáért. Ha rossz napjaitok, hetitek vannak, akkor is menthető a dolog, ha meg akarjátok mindketten menteni.
2011. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
egyik tanárnőm mondta egyszer, hogy "Akkor érdemes elhagyni a férjedet, ha egy csendes éjszkán végig gondolod, hogy ha egy lakatlan szigetre kéne menni, akkor inkább egyedül mennél, mint vele."-ez szerintem nagyon igaz ha belegondolsz.
2011. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nagyon hülye hozzáállás, hogy: "ha a már van valaki más". Az már rég rossz. Megalázod a párodat, vagy a párod téged.


Mikor kell lépni?

mikor már leültetek, megbeszéltétek vagy 1000x, és újra-és újra előjönnek a kért dolog meg nem tevése, a nem úgy viselkedés, és EGYIKŐTÖKBEN sincs nagyon erős és mély kötödés MÁR (még nyomokban sem-mint a csokis papíron :) ). CSak ebben az esetben tudsz úgy kilépni, hogy nem marad benned tüske, és nem fogod úgy érezni, hogy kár volt otthagyni.


Ja amúgy szerinted más kapcsolatokban nem lesznek gondok? Dehogynem, ha szerencsés vagy akkor olyanok lesznek amik nem zavarnak téged, de ha peches.... szerintem nem kell részleteznem, tudod, hogy lehet ennél rosszabb is.


Eddig nálam mindig bevált az a technika, hogy ilyenkor mindent beleadok, és csak a legutolsó pillanat után kettővel adom csak fel, mert ekkor azt érzem, hogy TÉNYLEG megpróbáltam de nem sikerült. És ilyenkor szoktam felemelni a kezem, hogy oké, most már vége én tényleg megtettem mindent 100%-ig, eddig és ne tovább...blablabla...

2011. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
ha már felteszed ezt a kérdés valószínű, hogy már a végét akarod, de mit szólna hozzá a párod, hogy interneten ilyenekről beszélsz biztos nem esne jól, inkább vele kéne megbeszélned.
2011. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
sztem vele már sokszor megbeszélte ezt, azért is gondolt végül erre a megoldásra
2011. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

- ha már nincs szerelem, szeretet (egyik vagy mindkét félnél)

- ha megbeszélés után is folyamatosan újra előjönnek olyan problémák, amik miatt nem működik a kapcsolat (pl. szerelmes az egyik fél, mégis félremegy mindig), nem vagytok hajlandóak változtatni

- ha teljesen máshogyan képzelitek el a jövőt, más vágyaitok vannak, amik együtt nem mennek

- ha belép egy harmadik, megcsalás történik, vagy olyan sérelem, amit nem tudtok megbocsátani, és emiatt nincs bizalom, tisztelet

2011. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!