Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még van visszaút?

Szerintetek még van visszaút?

Figyelt kérdés

Az egyik előző kérdés indította meg bennem ezt a kérdést...Szülők, régi házasok kapcsolata. Egyiküknek sincsen hobbija, nem kapcsolódnak ki soha. Túlzás nélkül legalább 10 éve nem voltak sehol nyáron (ha meg is tehették volna nagy nehezen nem volt rá akaraterő) Már együtt nem mennek sétálni, beszélgetni csak a lényeges dolgokról (gyerekek, szülők, betegség, pénz) és ott is csak amit muszáj. Gyermekeiket maguk mellé kötnék, ha tudnák, de már mindketten huszonévesek, nem lehet...mosolyogni, élni elfelejtettek, egyik nap a másik után telik...

Igen...a szüleimről beszélek. Bele sem tudok gondolni mi lesz ha jövőben (végleg) elköltözöm itthonról. Év közben eddig sem laktam itthon, de jövőben a páromhoz költözöm véglegesen.

Próbáltam tenni, tanácsolni, nem fogadták meg. Eszembe jutott, hogy befizetek nekik egy hétvégét egy panzióba egy szép helyen, nekik csak el kell menni és pihenni. Aztán rájöttem, hiába fizetném be azon agyalnának mennyit költöttem (és nekik nincs miből) és nem tudnák jól érezni magukat. Meg azt se tudom jó lenne-e őket kettesben hagyni, néha megeszik egymást...:(

Szerintetek mit tehetek még?

21-L


2011. aug. 19. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azért tennék egy próbat! Hátha egy semleges terület jó útra téríti őket, jól érzik magukat stb. És te sem fogod megbánni, hogy nem küldted el őket egy próbaújrakezdésre. Anyudat rángasd el kozmetikushoz, fodrászhoz stb, hogy különleges legyen, apudat meg megvadíthatod a minibárral pl. :) Ne add fel, hátha!
2011. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kapcsolatot Te nem tudod rendbe hozni. Elhidegültek egymástól. Gondolom még ötvenen aluliak. Szerintem ők csak együtt laknak, nincs közöttük szexuális kapcsolat. Gondolom egyikuk nem partner annak a gyakorlásában a másik fél viszont megharagudott és sérelmezi. Nem tudnak jobbat kitalálni mint, hogy együtt szenvednek. Ők még rendbe tudnák hozni, ha mindketten akarnák.
2011. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

24 éve házasok...

Nekem is az az érzésem, hogy ők semmit nem tesznek ezért a kapcsolatért nekik ez "jó" (nyilván nem jó, de ez van...)

:-S

Köszi a válaszokat

2011. aug. 19. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!