Akartok gyereket?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért nem?
2011. febr. 4. 11:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem a gyerek a célom, én dolgozni akarok.
2011. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11:13 vagyok, és látom, megtaláltak a kényszeres lepontozók...

Abba belegondoltok-e, ítélkezők, hogy ha én nem megfelelő életkörülmények, életstílus ellenére, vagy erre alkalmatlan lelkiállapotban gyereket szülök, akkor mit kaptam volna a fajtátoktól? Hm? Hogy minek kell az ilyennek gyerek, minek szaporodik az ilyen, ezt mondanátok!

Inkább képesek lehetnétek megérteni, hogy mekkora felelősség előre gondolkodni, és megfelelő döntést hozni! Nem ész nélkül csinálni a gyereket, mint a nyulak!

Ilyen szintű megértéssel, belátással és beleérzőképességgel ti se szaporodjatok ám!

2011. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Látom, nem vagyok egyedül, akkor megnyugodtam.:) Én sem akarok gyereket. Lehet, hogy 10 év múlva meggondolom magam, de egyébként sem vagyok anyatípus. Szeretnék pénzt keresni, utazni miegymás. Nem az az életcélom, hogy gyereket neveljek (ha mondhatom így). Azért meg nem fogok szülni, mert kifutok az időből.


25/L

2011. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem.


Mert nem akarom,hogy az én gyerekemet is üssék az iskolába a cigányok.(engem is sokat megvertek az iskolába a cigók,de senkinek nem meséltem el mert szégyeltem) pedig akkor még a városunkban 90%-kal kevesebben voltak a cigók.

2011. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!