Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem Őt, de?

Nagyon szeretem Őt, de?

Figyelt kérdés
a barátomat imádom, nagyon művelt, intelligens, okos , talpraesett, szórakoztató,kedves, hatalmas szívű, filozofikus alkat és felnézek rá és csodálom Őt.... szóval számomra a világ legnagyszerűbb férfija. De félek, hogy unalmas leszek neki egy idő után és megun, valamint attól is tartok,hogy nem érdemlem Őt meg, mivel Ő túl jó ember hozzám képest. Szerintetek meg fog unni?
2011. jan. 27. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért csak beléd szeretett.
2011. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Ne tartsd fontosnak, hogy fontosnak tartsanak, csak szeress és fontos leszel."
2011. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 zoli79 ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2011. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tegyél ellene, hogy ne válj unalmassá. Képezd magad, tanulj!
2011. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én szeretem Őt teljes szívből, mindig csak rá gondolok, csak ez a félelem bennem él.lassan egy éve ismerjük egymást , és most lesz 5. hónapja, hogy járunk
2011. jan. 27. 19:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

biztosan nem véletlenül választott téged, gondolj mindig erre. ha te szintén okos, művelt, szórakoztató, kedves vagy, nem hiszem, hogy egyik percről a másikra csakúgy megunna. legyenek mindig saját ötleteid, és jó, ha apró dolgokban tudsz újat mutatni. itt most nem arra gondolok, hogy minden hétem festesd más színre a hajad, meg folyton új ruhát vegyél - belsőleg is fontosak az apró dolgok.

Túl jó hozzád képest? miben nyilvánul ez meg? :D...mindenki ezt gondolja, aki szerelmes, és nincs sok önbizalma - ez a másik, legyél magabiztos. Ne úgy, hogy másokat leszólj, hanem tettekkel mutasd, hogy te jobb vagy X-csajnál, akit az utcán látott, ismer stb. Ne is lássa, hogy te mást riválisnak tartasz, mert azzal automatikusan felhívod a gyerek figyelmét az adott nőre.

Mindig legyen egy új hobbid, ne ragadj le csupán egy dolognál. Ha jobban állsz anyagilag ne éreztesd, ne beszélj a pénzről neki sőt, ne is vegyél neki drágább ajándékot, mit amit te kapsz tőle. Soha de soha! Mert akkor kisebbségi érzése lesz, és depresszióssá válhat.

Ezek az általános tanácsok. Ha több részletet tudnék, konkrétumokat is tudnék mondani adott szituációban.

2011. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha így állsz hozzá.
2011. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zoli79 ***** válasza:
Akkor még nagyon az elején vagytok.Szerintem nem kell aggódnod.Én 9éve vagyunk együtt,2éve házasok és még ugyan úgy szeretem!
2011. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi nektek is, hát én sokrétű személyiség vagyok: festek, rajzolok, ékszereket készítek, kirándulok, nyelveket tanulok,sütök,költök...szóval sok mindent és ezeket megosztom vele. Csak félek, hogy rámun egy idő után
2011. jan. 27. 20:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdesz egy csinosabb kérdezőre emlékeztetni, aki aggódik, hogy ő nem elég jó a csúnyácska barátjának.
2011. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!