Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsém 25 éves és nemcsak hogy...

Öcsém 25 éves és nemcsak hogy még szűz, de nem is csókolózott soha és nem is járt még senkivel. Normális ez?

Figyelt kérdés
Még egy randija se volt lánnyal...amikor kérdezem (néha) akkor elzárkózik azzal hogy majd lesz csaja...meg hogy félénk...de könyörgöm,mikor?? Szeretnék segiteni rajta,mert ez igy nem normális sztem...:(
2009. febr. 5. 17:30
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

figy,én nem pontoztalak le,nem is használom ezt a pontozós ikont.Az vki más lehetett.Mindegy.

Viszont azért nem kell olyat irni hogy hánysz tőlem meg hasonlók...azért ez durva...én sem fröcsögök rád

Na jó,nem szószerint könyörgök,de már a múltkor egy haverom is próbálta rávenni hogy kérjen fel vkit,de nem ment.Csak azért idegesit ez engem mert nem igaz hogy ilyen félénk legyen,hogy még egy lányt sem mer felkérni...ez olyan gááz

Szeretném ha végre "normális"pasi lenne! Mért baj ez?

2009. febr. 14. 10:23
 42/49 A kérdező kommentje:

Jó mondjuk lehet énis hibás vagyok mert sokat hivtuk egymást régebben becézgetve,néha még most is...meg hát nem volt apánk,nem tanulta meg a férfimintát,ezért nőies lett kicsit :S

csak vhogy szeretném ezt visszacsinálni amit anyám elcseszett

2009. febr. 14. 10:30
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
a legnagyobb baj az hogy a "ezért nőies lett kicsit" után a ":S" jelet használod... és ha ezzel nem érted mire akarok célozni, sajnálom:( de az öcsédet méginkább.
2009. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
az nem tűnt fel hogy ezen az oldalon mindenki ezt a jelet használja? Na mindegy.Látom nem érted.Öcsémet meg nem kell sajnálni mert igazán jó tesók vagyunk,nagyon szeretjük egymást. Ennyi.Részemről lezártam a vitát.
2009. febr. 18. 22:38
 45/49 anonim ***** válasza:
80%

"az nem tűnt fel hogy ezen az oldalon mindenki ezt a jelet használja?"


Ezt a jelet nem azért szokták odarakni, mert más is odarakja. Ennek a jelnek jelentése van. Persze nem baj, ha nem tudod, csa attól még nem kellene másnak nekimeni a tudatlanságod miatt.

Ennyit rólad. :((

2009. febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
nem mentem neked,tudom mit jelent.De nem kell neki tul nagy jelentőséget tulajdonitani.Direkt azért is tettem fel a kérdést,mert gáznak tartom amit öcsém (nem) csinál.De ahelyett hogy értelmesen a kérdésemre válaszolnátok,ehelyett néhányan engem kezdtek fikázni.Csak annyit kérdeztem h normális-e ez,nincs szükségem arra hogy minden szavamat kiforgasd!!! De látom néhánan direkt kötözködni járnak fel az oldalra...:S :S :S !!
2009. febr. 21. 04:14
 47/49 anonim ***** válasza:

Ha ideges vagy, vegyél be gyógyszert.

Ha meg fáj az igazság, akkor gondolkozz el, mit változtathatsz.

2009. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Attól,hogy nem tőgy viselkedik mint te én nem él nemi életet még nincs semmi baja.

most ez a válasz megfelel?

2009. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm.
2009. febr. 24. 16:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!