Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsém 25 éves és nemcsak hogy...

Öcsém 25 éves és nemcsak hogy még szűz, de nem is csókolózott soha és nem is járt még senkivel. Normális ez?

Figyelt kérdés
Még egy randija se volt lánnyal...amikor kérdezem (néha) akkor elzárkózik azzal hogy majd lesz csaja...meg hogy félénk...de könyörgöm,mikor?? Szeretnék segiteni rajta,mert ez igy nem normális sztem...:(
2009. febr. 5. 17:30
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Hú,utolsó válaszoló,erre még nem is gondoltam! De most komolyan...mármint hogy a hite miatt nem...

Egyébként én is hivő vagyok,csak ezt a részét a dolgoknak nem szoktam betartani.Ezért most meg lehet vetni,de igy van.Évek óta élek boldog párkapcsiban és nem érzem bűnnek,mert szerelemből történik...de ez már egy másik téma...

Szóval lehet megkérdezem tőle ezt a hit dolgot,én csak azt hittem a félénksége miatt ilyen...

2009. febr. 9. 20:01
 22/49 anonim ***** válasza:
83%
nem papnak keszul?:)
2009. febr. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!


Ha te is hívőnek vallod magad akkor itt az ideje, hogy Bibliai alapokon beszélgessetek erről a testvéreddel. Igen érdekes és hasznos beszélgetés lesz. látod. Ha másra nem arra jó volt ez a kérdés feltevés, hogy rávilágított neked olyan dologra amire te nem gondoltál.


Sajnos ez a gond velünk hívőkkel, mi is hibázunk. Megvallom míg meg nem ismertem a férjem,nekem sem okozott problémát hívő létemre, hogy párkapcsolatban éljek és szerelmeskedjem. Nem éreztem bűnnek. Aztán megismerkedtünk és nagyon sokat beszélgettünk erről. Kiderült számomra, hogy szex nélkül is lehet teljes kapcsolatot kialakítani és milyen csodálatos is. Így az addigi életemre visszagondolva, úgy érzem eltévedtem akkor a világban mikor másképp gondoltam a házasság előtti nemi életre. Aztán meg ott van, hogy szex nélkül igazi udvarlás volt amíg vártunk egymásra.



Azt,hogy te a saját életedben mit csinálj én nem fogom megmondani, de majd ha beszélgettetek erről és esetleg olvastál is keresztyén könyveket párkapcsolatról. Rá fogsz jönni mi számodra a helyes út. S arra is, hogy a testvéred lehet bölcsebb nálad ebben a tekintetben:))

További szép napot!

2009. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
55%

Írtad:


"igen,az. Nem árt neki ha tanul"

Jaaa? Vagyis hogy te ÚGY GONDOLOD, hogy nem árt neki???!!! Világos. Tehát voltaképpen mégsem érdekli őt a te szexuális életed meg szokásaid, és te egyébként is sz@rsz rá, hogy egyáltalán érdekli-e. Tehát csak te vagy úgy vele, hogy neki ezzel biztos jobb lesz - valójában meg lehet, hogy legbelül a azt kívánja, hogy tűnj már el a b@romságaiddal a közeléből. Aha... :S


Tehát neked igazából nem is számít az, hogy ő mit gondol - a lényeg, hogy az legyen, amit te akarsz.

Magyarán ráerőlteted a saját elképzelésedet, mert nem bírod megállni, hogy bele ne szólj mások életébe, meg hogy ne úgy történjen valami, mint ahogy az neked megfelel.

Világos. ... Olyan "mindenlébenkanál" ember jut az eszembe rólad. Remélem nem bánod ezt, hisz rászolgáltál a címre.


"Egyábként lány vok."

Egyébként erre nem volt nehéz rájönni már a kérdésed elolvasásakor sem. A legtöbb "mindenlébenkanál" ember amúgy a nők közül kerül ki. Főként a vallásos nők közül, akik mindenáron meg akarnak győzni másokat a saját (vélt) igazságukról. te erre jó példa vagy.

Kicsit hányinger kerülget engem az ilyen emberektől, de mivel ma még nem ebédeltem, így válaszoltam neked.


Lehet, érdemes lenne elgondolkodnod rajta, hogy mennyi közöd is van neked az ő életéhez, és mennyi jogod is van beleszólni abba, illetve meghatározni neki bármit is.

Szerintem ez a mérték erősen konvergál a nullához...

Ha az én nővérem lennél, már rég elküldtelek volna melegebb éghajlatra. Először azt gondolná az ember, hogy egy csitri kis tinilány vagy, akit zavar a testvére viselkedése. Fura, hogy 25 év fölött még mindig nem tudsz önmagadnak parancsolni, és levetkőzni az ilyen késztetéseidet. Lehet, megérné megpróbálni... :S

2009. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
51%
te jo eg, higgadj mar le... te aztan frusztralt lehetsz.. (elozonek ment)
2009. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
59%
bocsi, kozben mar toroltek a valaszt, amire reagaltam. nem a 08:20nak ment.(csak ilyenkor nem artana az adm,innak az arra valo reakciot is torolni, mert az en esetemben felreertheto)
2009. febr. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
60%
De szép lepontozást kapott az a gyönyörű, hosszú válaszom. ... Nagyon elevenbe vághatott. Ilyen ez, ha fáj az igazság. :))
2009. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim válasza:
100%
szerintem nem meleg aki nem mer megszólitani egy csajt egyszerűen az a baj hogy kerüli a bulikat stb. és nincs hozzászokva ehhez a egész dologhoz még nekem sem volt csajom lehet hogy én is meleg vagyok de még csak 21 vok(vagy már):) pedig én szeretnék megismerkedni olyan lánnyal aki értelmes és megbizhatok benne és aki nem szeret bulizni mert ha táncolni kell nekem az már halál
2009. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnék segiteni rajta,mert ez igy nem normális sztem...:("A pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve.Te azt gondolod, hogy szeretnél segíteni az öcsédnek-valójában rátehénkedsz az életére és irányitani befolyásolni akarod.Észre sem vetted, hogy "segítő" szándékoddal egy újabb problémát kreáltál, szerencsétlen öcséd, most már azt is meg kell oldja valahogy hogy a te "segítő " szándékodat kivédje.A legtöbb vallási és kultúrkörben a szüzesség a mai napig tiszteletet vált ki pl. az ókori Rómában szüzeket tilos volt halálbüntetéssel sújtani.(a Qrvákat nem védte ennyire a törvény).

Mutass be neki hasonló gondolkozású lányokat, az lesz a valódi segitség.

2009. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

kedves 12:44-es elmész a francba...miért kell ilyen stilusban irogatni?!Lehet a dolgokat normális hangnemben is közölni,mégha úgy érzed igazad is van...

Egyébként csak azért furcsa,amit mondotok,mert régebben tényleg mindent megbeszéltünk tesómmal,nem volt titkunk egymás előtt...szóval ha már lenne vkije,tuti megmondaná...nem vagyok egy minden lében kanál,negyedévente ha egyszer megkérdezem tőle hogy mi újság csajok terén...tehát még azt se mondhatja hogy ráakaszkodok...csak magamban szoktam ezen gondolkodni,meg a pasimmal vitatjuk meg hogy nem normális amit csinál...

Meg multkor apám is szólt neki hogy csúnya patis a bőre és hogy ha lenne már csaja,akkor biztos elmúlna meg ilyenek...na mindegy...ő baja,nem tudja mit hagy ki...:D

Csak remélhetem hogy találkozik egy olyan lánnyal,akivel tényleg boldog lesz...köszi a sok jószándékú irományt,el fogok vele beszélgetni a hitről.

2009. febr. 12. 10:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!