Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsém 25 éves és nemcsak hogy...

Öcsém 25 éves és nemcsak hogy még szűz, de nem is csókolózott soha és nem is járt még senkivel. Normális ez?

Figyelt kérdés
Még egy randija se volt lánnyal...amikor kérdezem (néha) akkor elzárkózik azzal hogy majd lesz csaja...meg hogy félénk...de könyörgöm,mikor?? Szeretnék segiteni rajta,mert ez igy nem normális sztem...:(
2009. febr. 5. 17:30
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
56%

ha fujjog, az csak megerositi hogy meleg, azok akik regota szenvednek ettol a (sokszor maguknak SEM bevallott) tehertol, hajlamosak homofobot jatszani.

ezt csak azert irom hogy ne zard ki ezt a verziot.

2009. febr. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet, hogy csak nem akarja az orrodra kötni a szerelmi életét... nem minden testvérnek esik jól, ha a nagyobbik az akarata ellenére akarja tanácsokkal ellátni és segíteni... ez teher is lehet egy embernek (mint pl nekem a szüleim okoskodása)... ha meleg, akkor egyszer úgyis kiderül, és fogadd el olyannak, amilyen, ha pedig nem, az is lehet, hogy csak várja az igazit, és mint először említettem, az is lehet, hogy már rég alakul neki valami csak semmi közöd hozzá, és elintéz annyival, hogy nincs senkije
2009. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Az én öcsém is ilyen, azzal a különbséggel, hogy állítása szerint már volt barátnője, igaz, őt senki sem látta.

Soha nem gondoltam azt, hogy ebbe nekem bele kéne avatkoznom, mert ez nem rám tartozik. Nem hiszem, hogy az a megoldás, hogy az egyik barátnőmet ráuszítom vagy az, hogy megkérem a férjemet, hogy vigye el egy kupiba.

Neki így normális, majd ha akar ezen változtatni, akkor vagy megteszi, vagy megkérdez, hogy szerintem hogyan kéne csajt felcsípnie. Ha meg meleg? Kit érdekel, nekem akkor is a testvérem lesz, ha egy napon beállít egy fickóval.

2009. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim válasza:
52%

LÁTOM sziveden viseled tesod sorsát amugy keresd meg a legjobb barátját vagy amejikkel lehet tesodrol beszélni hátha ö neki tesod többet elmond

de lehet csak más érdekli autok ekektronika vagy mitomén

de ha nagyon beakarod már avatni akkor szaladgálj elötte monokinibe hátha megkiván és esetleg küldj rá egy belevalo csajt vagy fizess be neki egy szülinapi qrv@t aki majd beavatja ovatosan de rámenösen

2009. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom miért kell ennyire belemászni mások magánéletébe. Sem a testvérét nem értem meg, sem a többi válaszolót aki jobbnál jobb ötletekkel jön, hogy avassa be, derítse ki meleg-e és a legjobb dumálj a barátjával a háta mögött róla. Na nem!


Semmi közöd hozzá,hogy miért nem randizik. Az ő dolga. Lehet te fogsz a legjobban meglepődni amikor majd bejelenti eljegyezné a barátnőét.

Ne ártsd magad mások dolgába!


Hogy nem lehet felfogni, hogy ez normális dolog.

2009. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
54%
Ez nagyon nehéz eset, férjem volt hasonló helyzetben. Fél évembe tellett mire zöld ágra vergődtem vele, de biztos vagyok benne, hogy ezt a legtöbb lány nem tenné meg. Az elején azt hittem valami baja van...szóval...Iszonyat égő azt mondani egy neki tetsző lánynak ebben a korban, hogy bocsi, én szűz vagyok, ráadásul a fiúknak még szarabb, mert azért sokmindent el kell sajátítani a szex terén, hogy normálisan tudjon teljesíteni, és ezt nem valószínű, hogy az első csaj majd kibírja várni, és akkor , főleg ha tesód szerelmes lesz belé, még jobban összetöri, és csak ront az amúgy is kevés önbizalmán. Én nagy nehezen kibírtam , mert nagyon szerelmes voltam belé, és ez adott türelmet, de egy prosti azért nem lenne rossz ötlet, mert ha túlesne rajta, iszonyat megnőne az önbizalma, és könnyebben tudna kapcsolatot létesíteni. annyian hirdetnek a neten is akár. Szóval egy alkalmi dolog sokat lendítene a helyzeten, hidd el, férjem is ezt mondta így utólag, dehát az sem tálcán jön, valószínüleg neked kéne megszervezni. Sok sikert!
2009. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,prosti nem jöhet szóba,mert nagyon vallásos a tesóm...viszont akik azt mondták hogy semmi közöm hozzá,hadd mondjam el,hogy igenis van közöm,mert én is mindent elmondok neki a szerelmi életemről,tud rólam mindent,nagyon fontosak vagyunk egymásnak.És hát mégiscsak a tesóm,még szép hogy aggódok érte...persze ezt neki nem mondom igy,mert még megsértődik,csak finoman szoktam puhatolózni meg tanácsokat adni neki(amikor kéri)...csak attól félek ha nem lesz tapasztalata,akkor majd elveszi az első nőt aki leáll vele és nagyon át fogja őt vágni(a nő) Láttam már ilyet...:(
2009. febr. 7. 00:27
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bocsi, hogy beleszólok, de olvastam, hogy Te midnent elmondasz neki a szerelmi életedről, de ő erre kíváncsi?
2009. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
igen,az. Nem árt neki ha tanul...:D Jó,azért totál mindent nem mondok el neki,de pl.azt tudja hogy milyen módon védekezünk.Egyábként lány vok.
2009. febr. 8. 18:50
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én még mindig azt mondom,hogy hagyd békén. Főleg ha igazi hívő.

Nem árt neki ha tanul... Ez milyen hozzá állás??


Ha a tesód hívő akkor tisztában van azzal,hogy a házasságon kívüli szex tisztátalan dolog és talán ezrét nem akar még kapcsolatot, mert keresi azt akivel egy életen át és házasságban teljesíti be azt amit te esetleg már kipróbáltál. Tudom miről beszélek. Az én férjem is így volt. Én meg úgy mint te.

S képzeld mivel én is hívő vagyok ,mikor megismerkedtünk és férjem azt mondta, ő csak udvarol képes voltam kibírni a nászéjszakáig.

Már 8 hónapja ismertük egymást mikor először megcsókolt és csodálatos volt. Biztosan így van vele a testvéred is.

S mivel te minden elmondasz a szerelmi életedről neki lehet pontosan megutáltatod vele az egészet. S még egy dolog az is lehet elítéli a dolgokat, csak mivel a testvére vagy nem akar megbántani.

Semmi rossz sincs abban ha egy hívő így él. Sőt nagyon szép és tisztelni való dolog. Nekünk teljes a házasságunk és a szerelmi életünk is ok. Van két csodálatos gyerekünk 6 éve vagyunk házasok és előtte 2 évet vártam rá. Izgalmas és csodálatos időszak volt.



Ajánlom beszélgess el így vele a dolgokról. kérdezd meg mi a véleménye a házasság előtti kapcsolatokról, arról, hogy most az a divat, hogy nem várunk a házasságig, hanem már előtte szerelmeskedünk. Ki fog egyből számodra derülni, mennyire másképp gondolkodtok a témában. S ajánlom tartsd ezt tiszteletben. Hidd el te fogsz a legjobban meglepődni amikor igazán szerelmes lesz. Az ilyen férfiak tényleg a nekik valót találják meg elsőre.

2009. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!