Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsém 25 éves és nemcsak hogy...

Öcsém 25 éves és nemcsak hogy még szűz, de nem is csókolózott soha és nem is járt még senkivel. Normális ez?

Figyelt kérdés
Még egy randija se volt lánnyal...amikor kérdezem (néha) akkor elzárkózik azzal hogy majd lesz csaja...meg hogy félénk...de könyörgöm,mikor?? Szeretnék segiteni rajta,mert ez igy nem normális sztem...:(
2009. febr. 5. 17:30
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
93%

Azt hiszem, hogy nem egyedi az eset, sőt egyre több ilyen van. Manapság később érnek a fiúk, tovább járnak iskolába. Egyetemisták között nem ritka, hogy míg be nem fejezik a tanulmányaikat, csak arra koncentrálnak, és

nem találják meg a párjukat. Egyébként pedig szerintem a szexuális szabadosság, és az, hogy a TV-ben, filmekben egyre több és szaftosabb szex-jelenetet lehet látni, elveszi a kedvét a fiataloknak a dologtól, sőt megrettennek, hogy ilyen teljesítményre ők nem lennének képesek. De vannak olyanok is, akik arra várnak, hogy megtalálják az igazit, mert egyszerűen nem akarják a szexet szerelem nélkül.

Szerintem nem kell különösebben "elbeszélgetni" az öcséddel, sem a vallást belekeverni a dologba. Annyiban tudnál segíteni neki, ha be tudnád mutatni helyes, hozzávaló rendes lányoknak (persze nem rögtön azzal a céllal, hogy mindjárt összeboruljanak). Olyan kirándulásokra, rendezvényekre hívd magaddal, ahol megismerhet korabeliekkel, hasonló érdeklődési körűekkel.

Egyszerűen csak próbálj közös programokat szervezni, de nem kell görcsösen ragaszkodni ahhoz, hogy mindenáron összeboronáld valakivel.

És nem kell aggódni és kérdezgetni, hogy mi baj lehet vele? Egyszerűen csak még talált rá arra, aki hozzávaló lenne. Régebben is előfordult, hogy valaki csak 30 éves korában nősült, manapság pedig tovább tart a gyermekkor, a tanulás időszaka, de tovább is élünk!

2009. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
97%

"ő baja,nem tudja mit hagy ki"


Hogy mondhatsz ilyet. Biztosan tudja mi az ami kimarad az életéből. Lehet nem akar úgy élni mint,te. Vagy úgy van vele ráér még. Az ő dolga hagyjad rá.

Apádnak sem kéne cikiznie, azért, hogy néz ki. Így csak még gátlásosabbá teszi.


Nem a hitről kell vele beszélgetned, és nem kell elvinned "kerítő" utakra sem.,hogy ismerkedjen lányokkal. Jobb ha kimaradsz ebből, s ha majd valamiért tanácsot kér ott leszel. De addig ne szekáld ezzel, se naponta se negyedévente.


Ne foglalkozz vele éld az életed és legyél jó testvére.

2009. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
ok,értek a szóból...:)
2009. febr. 12. 14:39
 34/49 anonim válasza:
97%
Nincs valami titkos szervi problémája, például egy nem kezelt fitymaszűkület? Fura, de előfordul ilyesmi is, azután felnőttkorban már szégyenli. Főleg vallásos családban előfordul hogy tabu téma, és a szülő nem figyel fel , nem viszi orvoshoz.
2009. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
35%
A kérdező már meg köszönte a válaszokat. Nem lehetne abba hagyni a kotnyeleskedést?
2009. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
irjatok még nyugodtan,senki sem kotnyeleskedik sztem...:D :D istenem de rég hallottam ezt a szót! XD
2009. febr. 12. 21:10
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Te azt honnét tudod ,hogy nem csokolozott?Lépten-nyomon a nyomában vagy?vagy mi?Amugy ez az öcséd magánügye!Tartsd tiszteletben.Lehet arrol álmodik,amikor megjelenik az elsö igazi,a nagy Ő.-:)Tudhatod?

Nekem is van haverom,23 éves nincs csajja,és arrol se tudok,hogy lett volna.-:)És akkor mi van?

2009. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

de hogy birja ki? nekem ez a fura.egyébként ha csókolózott volna,biztos elmondta volna,ez neki nagy esemény lenne,mondom,nincsenek titkaink.Ismerem az öcsémet,sajnos tényleg nem csókizott még...pl.amikor bálban vagyunk,úgy kell könyörögni hogy felkérjen egy lányt...

Egyébként annak aki privát irt,köszönöm az észrevételeket,valószinű ez lehet nálunk is...

2009. febr. 14. 09:01
 39/49 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező!


A stílussal nem volt probléma, mert a modik törölték volna, ha van. (Jártak errefelé.) Semmi sértőt nem írtam.

A probléma inkább azzal van, hogy legbelül te is igaznak tartod, amit írtam. ... és az igazság gyakran fájdalmas.


12:44-es


Ui: neked is köszi a lepontozást :)

2009. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Szóval még könyörögni is szoktál neki, hogy felkérjen egy lányt?

Tényleg nem zavar téged, hogy más életében vájkálsz??? :S

2009. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!