Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsém 25 éves és nemcsak hogy...

Öcsém 25 éves és nemcsak hogy még szűz, de nem is csókolózott soha és nem is járt még senkivel. Normális ez?

Figyelt kérdés
Még egy randija se volt lánnyal...amikor kérdezem (néha) akkor elzárkózik azzal hogy majd lesz csaja...meg hogy félénk...de könyörgöm,mikor?? Szeretnék segiteni rajta,mert ez igy nem normális sztem...:(
2009. febr. 5. 17:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%

2 verzó jutott eszembe. hogy valóban félénk. ez esetben mindenképp biztasd, hogy merjen nyitni a lányok felé. ha kell, segíts neki változtatni a külsején, bírd rá, hogy menjen társaságba.

a másik, ami eszembe jutott, hogy elképzelhető, hogy meleg, de nem meri elmondani. nem teljesen kizárt ez sem.

2009. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
sztem tuti nem meleg,mert amikor melegekről van szó pl. tv-ben akkor fújjog...inkább az 1-es verzió...de hát jóképű,okos,értelmes fiú,nem tudom mi lehet a baj.
2009. febr. 5. 17:47
 3/49 anonim ***** válasza:
88%
Avasd be valami könnyebbvérű barátnőddel, hadd szokjon rá az ízére :)
2009. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
88%

Ettől függetlenül lehet, hogy tényleg meleg. Lehet, hogy azért fújjog, mert tart tőle, hogy megsejtitek, mivel még nem volt dolga nővel. És ezzel leplezi.

De persze ettől függetlenül lehet, hogy tényleg csak félénk. Mutatsd be pár szingli barátnődnek, aki illene hozzá... :)

2009. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
86%

Hagyd békén az ő dolga. képzeld el a kisfam keresztapukája 27 évesen nősült. S addig nem is randizott míg a feleségét meg nem ismerte.

Az ő dolga felesleges beleszólnod. Semmi közöd hozzá.

2009. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
89%
Segíts neki, kell egy kis kezdő löket... Ha félénk, lehet azt se tudja, hogyan kezdjen hozzá...
2009. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
91%

ez sokban függ a kapcsolatotoktól. ha jó a kapcsolatotok esetleg kérdzed meg mitöl fér, mit gondol miért nincs barátja. már felnött ember,így lehet könnyebben beszél ezekröl a problémáirol mint egy tini.

lehet elmondja mi is a konkrét problémája. aztán ha nehezn közeledik, talán az interneten ismerkedés egy jó megoldás lenne. nekem 2 házáspár barátaink ismerkedtek meg így és az egyik pár már 5 éve házas.

2009. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
47%

Miért érez a legtöbb ember késztetést arra, hogy beleszóljon mások életébe? :S


Igazán hagyhatnád, hogy úgy élje az életét, ahogy akarja. Majd szól, ha kell a segítséged. Addig meg minek turkálni az életében? Hihetetlen komolyan... :((

2009. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
34%
Hoppsz! Most engem itten lepontoztak. Jajjaj! Mi lesz most énvelem? :DDD
2009. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
88%
Jóképű, okos értelmes??? bemutathatnál neki :)
2009. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!