Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladni egy jól fizető munkahe...

Feladni egy jól fizető munkahelyet, mert nem érzi valaki jól magát ott?

Figyelt kérdés

Nem ilyen egyszerű..

Párom 4. napja dolgozik egy új munkahelyen, de ma már mondta telefonon, hogy nem érzi jól magát ott.

Az okok, amikért váltott: lett egy lakáshitelünk, havi 40.000 Ft-os törlesztővel, volt/van egy autóhitelünk havi 40.000 Ft-os törlesztővel,+ nekem egy régi kis Fiat Pandám, van egy 10 hónapos kislányunk, akire ugye elég sokat költünk havi szinten, + a rezsi, a kaja, életbiztosítás, internet, 2 mobilszámla, most télen a tüzelő. Az új munkahelyen 30.000 Ft-tal több a fizetés, + jóval közelebb van a lakhelyünkhöz, tehát a benzinköltség is jóval kevesebb, ezáltal több marad a kasszában!

Annyira sajnálom a páromat, tudom milyen érzés olyan helyen dolgozni, ahol rosszul érzed magad, viszont anyagilag sokkal jobban állnánk, ha maradna ezen a helyen!

Tanácstalan vagyok, nem tudom mit mondhatnék neki!

Nem akarom, hogy neki rossz legyen, de nem vagyunk olyan helyzetben, hogy mindegy az a 30.000 Ft + ami megmarad a munkahely közelsége miatt!

Eléggé letörtem!!


Köszönöm, ha elolvassátok, és válaszoltok!

Üdv


2011. jan. 27. 12:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elég felelőtlen pasid lehet, ha képes otthagyni egy jólfizető állást. Más örülne ha egyáltalán lenne állása!
2011. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 nap után nem érdemes lelépni. Ha 4 éve menne ez, az más volna. Én párod helyében várnék, mi lesz még az új helyen.
2011. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyon is felelősségteljes, csak sokszor hoz hirtelen döntéseket, és sokszor mond sok mindent indulatból vagy pillanatnyi elkeseredettségből! De Én azért vagyok, hogy visszafogjam egy kicsit! Ezért kérdeztem, mert ha Én nem adom rá az áldásom, úgysem hagyja ott a munkahelyét! Viszont úgy tűnik, hogy helyreáll a lelkibékéje, mert ma már azt mondta, hogy teljesen más ez a nap, mint a tegnapi, sokkal jobban érzi magát!

Ja, és hitelt pedig azért vettünk fel, mert nem egy panel 10. emeletén akarjuk felnevelni a kislányunkat, hanem egy egészséges, és szép környezetben, családi házban!


Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 28. 12:52
 14/14 anonim ***** válasza:
általában egy albérlet többe kerül, mint a lakáshiteletek.
2011. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!