Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nincs benne egy...

Szerintetek nincs benne egy kis pedofilitás?

Figyelt kérdés
Apám amikor 12-13 voltam, tehát amikor kezdtem fejlődni, mindig kíváncsi volt rám. Egyszer az ölébe ültetett és nem simogatva, hanem erősen (nem fájdalmasan) végighúzta többször a kezeit a vállamtól a hasamig. Gondolom kíváncsi volt, mogy mekkora a mellem. Biztos is, mert hozzátette, hogy kezd nőni. Ugyanúgy ilyen idősen ő akart megfürdetni. Nem mertem nemet mondani, úgyhogy beleegyeztem. De teli volt habbal a víz, nem látott semmit, és mondta, hogy álljak fel, és úgy fürdetett tovább. Most ugyan már 22 vagyok, de ha hagynám, mindig a nyakamon puszilna meg. Az előbb pedig ültem, le volt csúszva annyira a nadrágom, hogy egy kicsit kilátszott a fenekem, és odarakta az ujját... Mi a véleményetek? Merem remélni, hogy ez normláis, de úgy érzem nem. 22/L
2011. jan. 26. 15:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
+ ha vannak gyerek rokonaid, finoman kérdezd ki őket, és figyelmeztesd őket, illetve a felnőtt hozzátartozóit.
2011. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!