Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nincs benne egy...

Szerintetek nincs benne egy kis pedofilitás?

Figyelt kérdés
Apám amikor 12-13 voltam, tehát amikor kezdtem fejlődni, mindig kíváncsi volt rám. Egyszer az ölébe ültetett és nem simogatva, hanem erősen (nem fájdalmasan) végighúzta többször a kezeit a vállamtól a hasamig. Gondolom kíváncsi volt, mogy mekkora a mellem. Biztos is, mert hozzátette, hogy kezd nőni. Ugyanúgy ilyen idősen ő akart megfürdetni. Nem mertem nemet mondani, úgyhogy beleegyeztem. De teli volt habbal a víz, nem látott semmit, és mondta, hogy álljak fel, és úgy fürdetett tovább. Most ugyan már 22 vagyok, de ha hagynám, mindig a nyakamon puszilna meg. Az előbb pedig ültem, le volt csúszva annyira a nadrágom, hogy egy kicsit kilátszott a fenekem, és odarakta az ujját... Mi a véleményetek? Merem remélni, hogy ez normláis, de úgy érzem nem. 22/L
2011. jan. 26. 15:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

Engem az apósom próbált meg folyton fogdosni -.- Határozottan rászóltam anyósom és a párom előtt, és lehet azóta utál, de legalább nem taperol.

Neked is valami hasonlót tudnék ajánlani 20/L

2011. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

Ez nagyon nem normális!Igen is pedofília! Egy "apa" ha végig fogdossa a 12-13 éves lányát, sőt, fürdetni akarja, az nagyon beteges dolog, undorító! Az ilyen bakkecskéktől hányni tudnék! Ha képes a saját lányával ilyet csinálni, kérdés, nem próbálkozik-e máshol is? Vér szerinti lánya vagy?

Minden esetre most már 22 évesen legalább erélyesen rendre utasítanám, ha ilyen kétes közeledést mutatna felém.

2011. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

"amikor kezdtem fejlődni, mindig kíváncsi volt rám"


Ez NEM pedofília. A pedofil olyan gyerekekre "vadászik", akik még nem érték el a pubertást, akik nem kezdtek el fejlődni. Apád "simán" perverz.

2011. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Azért nem tettem semmit mert egész életemben ez a három eset fordult elő. Na jó, persze mosmtár annyit sem engedek, hogy megöleljen, és ha megyek hosszabb időre valahová, akkoris csak kényszerből adok neki puszit. Amúgy mondtam neki már, hogy nemnormális dolog amit művel, de szerinte én vagyok a hülye, mert a lánya vagyok ezért nincs benne semmi. Valamelyik válaszolónak: nem az egész fenekem volt kint, csak mivel csípőgatyát hordok, elkerkülhetetlen, hogy ha leülök ne csússzon egy kicsit lentebb. Biztos veled is szokott ilyen lenni, ha csak nem nyakig érő nadrágot hordasz. Amúgy köszi a válaszokat, írhattok még.
2011. jan. 26. 16:36
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

Fúj, mekkora egy beteg állat. :( beszélj erről anyukádnak is, tudnia kell és talán ő helyrerakja a beteg állat férjét.

Te pedig amint lehet, költözz el otthonról. Én 1 km-es közelébe nem mennék így az apámhoz...

2011. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

12 évesen fürdetni? Viccelsz? Nálunk ki volt zárva, hogy valaki bemenjen a fürdőbe ha a másik fürdik.

Ez abszolút gáz. A helyedben beszélgetnék apáddal. Én apukám ilyet soha meg nem mert volna tenni, hála a jó égnek.

26/N

2011. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez is a szexuális bántalmazásnak egy formája...:( sajnálom, hogy Neked még természetes is.

Szerintem ezt meg kéne beszélned egy szakemberrel! Feltétlenül

2011. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%
Akkor ne hordj csípőnadrágot. Hordj szoknyát, hordj rendesen derékon záródó nadrágot, vagy ne ülj le soha. De a feneked, hacsak nem az utcasarkon állsz, (amit amúgy a félreértések elkerülése végett, NEM feltételezek rólad)szóval, a feneked szerintem ne tedd közszemlére, mert az csak rád tartozik. Szerintem. Apádat meg épitsd le. Költözz el otthonról, amihez sok szerencsét, és mielőbbi megvalósitást kivánok.
2011. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát ez durva..... Félelmetes. Én menekülnék otthonról a helyedben.
2011. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

szerintem nem normális.


ha gyerekeid lesznek, akkor semmiképp se hagyd őket vele együtt a felügyeleted nélkül!

2011. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!