Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nincs benne egy...

Szerintetek nincs benne egy kis pedofilitás?

Figyelt kérdés
Apám amikor 12-13 voltam, tehát amikor kezdtem fejlődni, mindig kíváncsi volt rám. Egyszer az ölébe ültetett és nem simogatva, hanem erősen (nem fájdalmasan) végighúzta többször a kezeit a vállamtól a hasamig. Gondolom kíváncsi volt, mogy mekkora a mellem. Biztos is, mert hozzátette, hogy kezd nőni. Ugyanúgy ilyen idősen ő akart megfürdetni. Nem mertem nemet mondani, úgyhogy beleegyeztem. De teli volt habbal a víz, nem látott semmit, és mondta, hogy álljak fel, és úgy fürdetett tovább. Most ugyan már 22 vagyok, de ha hagynám, mindig a nyakamon puszilna meg. Az előbb pedig ültem, le volt csúszva annyira a nadrágom, hogy egy kicsit kilátszott a fenekem, és odarakta az ujját... Mi a véleményetek? Merem remélni, hogy ez normláis, de úgy érzem nem. 22/L
2011. jan. 26. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem normális dolog. Miért nem anyukádat fogdossa? Sztem tartsd távol magadtól mégmielőtt megerőszakol. Vagy ha van barátod költözzetek össze.
2011. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 sz12 ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális:S

egy apuka nem csinál ilyet... h odateszi az ujját.

vagyis szerintem a normális apukák.

2011. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális, próbáld megmondani neki, hogy ez neked nem jó, a reakciója sokat el fog árulni... Ha nem hajlandó változtatni, költözz, még mielőtt baj lesz!!!!!
2011. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan szólj rá ha ilyet észlelsz!

Anyukád,tesód nem szerepel a kérdésben?

2011. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Vén kecske is megnyalja a sót. Ez nem normális. Anyádtól sem lett volna az, nem még apádtól.
2011. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

Először is, én nem tudom, ki hogy van vele, de egy 22 évessel bármilyen kapcsolata van is az embernek, nem lehet pedofiliával vádolni. Az más kérdés, hogy egy apa-lánya, vagy anya-fia stb szexulális kapcsolat alapból nem normális, de a pedo ebben az eseteben kizárt. Még 1 valami. Nekem soha, semmilyen körülmények között nem lóg ki a fenekem sehonnan.


Viszont apáddal beszélgess el, és költözz el otthonról amint lehet.

2011. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg a kérdés FAKE.
2011. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

EZ nem normális! Ez undorító...

És egyébként is... mi az, hogy nem merted visszautasítani a fürdtést?? Hány éves voltál akkor? Én biztos nemet mondtam volna... már bocs, de nem vagy kisgyerek..

2011. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez szexuális zaklatás. Attól mert tagadod magadban még az marad. Egyáltalán nincs rendben és valamit tenned kell amíg rosszabbra nem fordul. Kerüld el ne engedd hogy hozzád érjen, kérj segítséget barátoktól vagy attól akiben bízol.

Mindig zárd be az ajtót és ha tudsz költözz el minél előbb.

2011. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Mi vaaaan??? 22 éves vagy. Ha úgy érzed, apukád nem normális és már 12 éves korodban is zaklatott, akkor miért vártál 10 évet ezzel? Miért nem szóltál anyukádnak? Szerinted EZ normális??? Remélem ez csak FAKE.
2011. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!