Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáradt vagyok már. Mit csináljak?

Fáradt vagyok már. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már napok óta alig aludtam valamit és tök fáradt vagyok. Ha sikerül aludni akkor egyből elkezd sírni megint a gyerek. óránként jobb esetben két óránként ez megy. Már próbáltam h átmegyek eg ymásik helyre aludni de ugyanúgy hallom. nem tudom mikor fog kirugni a főnököm mert már harmadszor késtem. Anyáméknál telt ház van a feleségem szülei meg elég messze laknak. Ma reggel megálltam kávézni és elaludtam.

Nem tudok semmit kitalálni már. Van valami ötletetek?

29/f


2011. jan. 24. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! A füldugótól az órát,nem valószínű,hogy hallanád!DE nincs véletlenül,rezgős telefonod?Az én párom is arra kel,szintén a gyerekek miatt.: ) Be a párna alá,és elvileg megérzed,hogy rezeg,vagy magad mellé,vagy kérd meg az asszonyt,hogy ébresszen! Kitartás! Lesz ez még jobb is! Most mind a kettőtöknek nehéz!
2011. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, leszoktátok kapcsolni a villanyt? A legtöbb gyerek nem szereti.

Nem írtad mennyi idős. Sem pedig hogyan, mikor szokott aludni.

Amúgy nem sírós, csak este?

2011. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!