Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » AZt vágtam a fejéhez nem csak...

AZt vágtam a fejéhez nem csak ő dolgozik én is fáradt vagyok! Nagyon bunkó voltam?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve élünk együtt. Ő 3 én 2 műszakba dolgozom.A héten úgy jött ki hogy ő éjjeles én meg du-os vagyok mire én haza érek ő már nincs itthon ilyenkor így csak reggel tudunk találkozni én minden reggel felkelltem hozzá csináltam neki reggelit mire elmentem délre melozni még ebédet is főzők neki mert, ha már 2 nap ugyanaz van inkább elmegy az anyukájához ebédelni ami nagyon szarul esik én gyerekkoromba megszoktam hogy pl vasárnapi huslevest hétfőn is megeszük ebédre de, ilyenkor már lusta vagyok azt kiabálja. Na, de ez nem is lényeg ma szabadnapos voltam örültem neki haza jött reggeliztünk utána visszafeküdtem 10 ig én is felkelltem főztem, elmentem boltba meg kitakaritottam mindenhol ágyruhát cseréltem meg minden és mondta 2kor felkell mert egy kicsit legyünk együtt mert 6ra megy melozni felkelltettem 2kor mondta hogy fáradt hagyzam aludni addig kivasaltam fél4kor hozzá bujtam kelltegetem ebédet is meg melegitettem neki és mondta még egy kicsit amire már kiakadtam és mondtam neki felemelt hangon nem csak te vagy fáradt én is dolgozok!Nagyon nagy paraszt voltam?Persze tudom más éjjel dolgozni meg minden de ma voltam szabad pár órát lehetett volna velem is foglalkozni erre vártam egész héten Kértem tőle bocsánatot de nem szólt rá semmit! Szerintettek mit csináljak? Néha az jutt eszembe 20 évesen nem erre vágytam....
2010. aug. 26. 19:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Ha nagyon fáradt volt hagyhattad volna még egy kicsit pihenni és ha te is fáradt voltál akkor te is pihenhettél volna vele nem kellett volna leordítani a fejét.. ő többet dolgozik mint te de ez nem baj.
2010. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a párod se valami idős, mert elég gyerekesen viselkedik, ha nem szól hozzád. Nem hinném, hogy nagy paraszt voltál, mert a ház tisztán tartása meg főzés azért elég sok energiáját elveszi az embernek. Ő segít neked ebben? Mert akkor megérthetné miért akadtál ki ennyire...
2010. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem voltál bunkó, csak őszinte. Persze ha bántóan fogalmaztál, akkor kérhetsz bocsánatot tőlé, és beszéljétek meg nyugodtan, hogy neked milyen fontos az hogy vele legyél, és megérted hogy fáradt, de te is az vagy, hiszen vezeted a háztartást is, amit ő a leírásodból következtetve teljesen természetesnek vesz. Ezt is elmondhatnád neki hogy attól még nem vagy lusta hogy ne főzöl minden nap....Szóval szerintem beszéljétek meg a dolgokat.:)
2010. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ő 22 éves!Igazából anyukámék miatt költöztünk össze!Nem engedték hogy együtt legyünk és a szülei felajánlották költözzek oda de, nem akartam a terhükre lenni. Szokott segíteni sokat néha meg is lepődők hogy, milyen rend van ha haza jövök!Ha délelőttős vagyok ő meg délután akkor mindig rendet rak.
2010. aug. 26. 19:57
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

Üdv a klubban!

Így kezdődik a cselédsors.

2010. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A főzést probáltam többször is megbeszélni de, nem sikerült inkább mindig gyorsan összedobok valamit ahogy sikerül igaz ha megakadok akkor anyukáját szoktam felhívni és nagyon aranyos mert sokat segít nekem!De, volt olyan hogy pl. vasárnap ebédkor náluk voltunk anyukája adott másnapra kaját mondtam neki friss mert át sütöttem a rántott húst de, persze észre vette és inkább rendelt pizzát az nagyon rosszul esett nekem
2010. aug. 26. 20:00
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltál bunkó, igazad van. Ő is felkelhetett volna egy kicsit, hogy veled legyen.
2010. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Szerintem te reagáltad túl. Fáradtan és főleg félálomban az ember nagyon sokszor dönt úgy, hogy inkább alszik tovább holott senkit sem akar megbántani. Én nem mondtam volna ilyet, de egyébként igazad volt, csak oktalan volt az egész.
2010. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
A barátnője vagy vagy a bejárónője? Mert nekem úgy tűnik, hogy az utóbbi. Azt hiszem tényleg nem erről ábrándoztál kislányként:(
2010. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Miért mondjátok, hogy a bejárónője??? Most írta, hogy takarít a párja rendszeresen.
2010. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!