Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » AZt vágtam a fejéhez nem csak...

AZt vágtam a fejéhez nem csak ő dolgozik én is fáradt vagyok! Nagyon bunkó voltam?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve élünk együtt. Ő 3 én 2 műszakba dolgozom.A héten úgy jött ki hogy ő éjjeles én meg du-os vagyok mire én haza érek ő már nincs itthon ilyenkor így csak reggel tudunk találkozni én minden reggel felkelltem hozzá csináltam neki reggelit mire elmentem délre melozni még ebédet is főzők neki mert, ha már 2 nap ugyanaz van inkább elmegy az anyukájához ebédelni ami nagyon szarul esik én gyerekkoromba megszoktam hogy pl vasárnapi huslevest hétfőn is megeszük ebédre de, ilyenkor már lusta vagyok azt kiabálja. Na, de ez nem is lényeg ma szabadnapos voltam örültem neki haza jött reggeliztünk utána visszafeküdtem 10 ig én is felkelltem főztem, elmentem boltba meg kitakaritottam mindenhol ágyruhát cseréltem meg minden és mondta 2kor felkell mert egy kicsit legyünk együtt mert 6ra megy melozni felkelltettem 2kor mondta hogy fáradt hagyzam aludni addig kivasaltam fél4kor hozzá bujtam kelltegetem ebédet is meg melegitettem neki és mondta még egy kicsit amire már kiakadtam és mondtam neki felemelt hangon nem csak te vagy fáradt én is dolgozok!Nagyon nagy paraszt voltam?Persze tudom más éjjel dolgozni meg minden de ma voltam szabad pár órát lehetett volna velem is foglalkozni erre vártam egész héten Kértem tőle bocsánatot de nem szólt rá semmit! Szerintettek mit csináljak? Néha az jutt eszembe 20 évesen nem erre vágytam....
2010. aug. 26. 19:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
30 éves korodban már a cipőjét is te pucolod.
2010. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy hogy a bejárónője lennék mert, ezeket a dolgokat amiket én ő is ugyanúgy megcsinálja pl hétévégén együtt vagy ha ugy dolgozzom ő egyedül is!Ha vasárnap dolgozzok ő meg is főzz ugyhogy ezt kedves utolsó nagyon bebuktad
2010. aug. 26. 20:06
 13/19 anonim ***** válasza:
44%
Akkor bebuktam, bocs, csak a véleményemet írtam le, még most sem gondolom másként. Ha úgy érzed, hogy túlreagáltad, akkor igen, ha nem, nem, az érzéseidet neked kell(ene) ismerned.
2010. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%

a barátod nagyon el van kényeztetve!

látszik hogy te kiteszed a lelked, mindent megcsinálsz neki, ő meg még lelustáz? meg mi az hogy nem eszi meg a másnapi kaját?

le kéne szállnia a földre.

vagy olyan munkát találnia, ahol milliókat keres, és felfogadni egy bejárónőt meg egy szakácsot...

túl nagyok az igényei.

2010. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Fel nem tudom fogni miért írtok ilyeneket, a párja főz és takarít most nem értem már az a baj, hogy a nőnek is részt kell vennie a háztartásban? Van aki úgy van nevelve, hogy soha nem evett másnapi kaját és az nem is eszi meg, én sem ettem soha, most sem szívesen eszem meg, maximum nagy ritkán, ha tényleg nincs idő főzni, de ettől még senki nem lesz elkényeztetett vagy nem tartja bejárónőnek a párját.
2010. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Már nem azért de mire fel megy ez a rohadt nagy uszítás a barátja ellen?Azon kívül,hogy ő is szokott takarítani meg főzni három műszakot húz le,ne mondjátok hogy 3 műszak után ti olyan fasza gyerekek lennétek...Van pár heppje pl ebéd de ennyi...Feleslegesen nem kell okoskodni.Szerintem ha nem bunkó stílusban mondtad meg neki,akkor ha nem is bocsánatot kérj de beszéljétek meg,hogy azért erőltetted mert te is kicsit fáradt voltál pl és szeretetre vágytál stb.
2010. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Még a bun..knak is!ÉS én igen is ugy érzem evvel a mondattal megbántottam a barátomat és a fére értések elkerülése érdekében mondom hogy csak a bocsánat kérésre nem szolt semmit!És igen is én büszke vagyok a barátomra hogy nem csak én hanem ő is sokat tesz a kapcsolatunkért és segít a házimunkába is ez elég ritka manapság és megtehetné hogy elmegy a haverokkal szórakozni de, soha nem megy sehova nélkülem. Úgyérzem hogy ez elég ritka manapság de, ennek elennére nem vagyunk kockák mert eljárunk együtt szórakozni ha ugy adódik. És inkább vállalok ilyen emberrel gyereket mint ő mint olyannal akinek még a p...ját is ki kell nyalni. De, szerintem ekkora hibával egy embert el lehet fogadni. És büszke vagyok rá hogy az én párom és hogy az első perctől ennyire szerelmes belém:De, kedves bunkokáim biztos nektek a cselédsors, meg a bejárónő szerep jutott ugyhogy sok kitartást kivánok nektek!A többieknek meg köszönöm a kedves hozzászolásokat!!
2010. aug. 27. 00:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Te figyelj már! Megkérhetem a kezedet?
2010. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%

kérdező, olyan az értelmi szinted, mint egy 10-11 éves gyereknek. (na meg a helyesírásod is :D)

itt mindenki csak neked akart segíteni, hiszen te jöttél fel a netre panaszkodni! senki nem volt bunkó, akik szerinted bunkó dolgot írtak, azok fogták a legjobban a te pártodat...érdekes.

mindenesetre aki itt a legbunkóbb, az te vagy a válaszadóiddal.

2010. aug. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!