Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáradt vagyok már. Mit csináljak?

Fáradt vagyok már. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már napok óta alig aludtam valamit és tök fáradt vagyok. Ha sikerül aludni akkor egyből elkezd sírni megint a gyerek. óránként jobb esetben két óránként ez megy. Már próbáltam h átmegyek eg ymásik helyre aludni de ugyanúgy hallom. nem tudom mikor fog kirugni a főnököm mert már harmadszor késtem. Anyáméknál telt ház van a feleségem szülei meg elég messze laknak. Ma reggel megálltam kávézni és elaludtam.

Nem tudok semmit kitalálni már. Van valami ötletetek?

29/f


2011. jan. 24. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Jajj szegény, apu is így volt, amikor születtem, állva elaludt a munkahelyén :D

Lehet kapni gyógyszertárban füldugót, az talán segít :):)

2011. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, külön szoba és Szundi füldugó :) én is azt használom a felső szomszéd miatt.
2011. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A fáradságodat kezelni nem lehet.

Viszont ritkán ok, ha olyan gyakran sír a gyerek. Azon nem lehet segíteni?

A feleséged is ennyire fáradt? /Gondolom/

2011. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Csak a füldugó! Az én párom is azt használt amikor még kicsi volt a lányunk! Kitartás!
2011. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó jó de a fűldugó nem oldja meg a baba gondjait.

Arra emlékeztet mint amikor valaki fájdalom csillapítót vesz be ahelyet, hogy foglalkozna a fájdalom okával.

Hallottam már álandóan síró babákról és én is éjszakáztam úgy, hogy másnap majdnem kirugtak. Attól még nem csak az apának hanem a gyereknek is árt ha álandóan sír.

2011. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak sírós babák, akikkel nem lehet mit kezdeni akkor is sírnak. Én is sírós voltam, pedig sem hasfájós, sem elhanyagolt, sem ekcémás nem voltam, egyszerűen nem volt alvásigényem, a mai napig nincs, 2-3 óra bőven elég. Szóval nem feltétlenül beteg, ne ijessz rá. Minden esetre azért érdemes dokihoz vinni, de feltételezem ezt már megtették.
2011. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem, akkor Te vagy a fiatal apuka?

Nagyon egyszeru ez, megkell tanitani a gyermeknek azt, hogy az ejszaka az alvas ideje. Gondolom, hogy a mamaja sem elvezi ezeket az ejszakakat, tehat a babat rakell szoktatni arra, hogy ejszaka aludjon!

2011. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Oh, igazad van. Bár nekem eszembe se jutott, hogy beteg lenne, de tényleg benne van abban amit írtam.

Mindössze arra gondolok, nem szabad sírni hagyni. S lehetőleg törekedni kell, hogy kiderűljön miért sír.

Nálunk például akkor csinálta ha 3 óránál többet kint voltunk vele az utcán. Az már sok volt neki. Előre tudruk nem fogunk aludni. Na meg utána a fogzás...

Tényleg! Melletetek alszik vagy külön ágyban?

Mennyi idős?


Az óra szerinti rendszeres lefektetés (és etetés) tényleg jó ötlet.

2011. jan. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért sír a baba? Én a két picimmel úgy voltam, hogy éjjel felébredtek, rögtön félálomban megszoptattam, utána gyorsan tisztába tettem ha kellett és szinte fel sem ébredt közben teljesen (én sem), már aludtunk is tovább. Fontos, hogy ilyenkor hangtalanul és nagyon pici fénynél etessük, hogy ne legyen teljesen éber és már a nagy sírás előtt elkezdjük, mikor még csak nyöszörög. Eleinte 2 ilyen etetés volt éjjel, később csak egy, aztán semmi.
2011. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A füldugótól hallanám az órát? Ő is fáradt csak neki annyiból jobb h itthon van és majdnem minden nap jön hozzá anyám. MÁr orvosnál is volt de nincs baja meg szokott enni is, jó idő van bent ja és külön alszik de van olyan h mellettünk de akkor is ugyanúgy sír
2011. jan. 25. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!