Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki annyira...

Létezik, hogy valaki annyira fáradt legyen, hogy elfelejtsen felhívni?

Figyelt kérdés
Mióta barátom dolgozik azóta van hogy elfelejt felhívni, mert egész nap fizikai meló 10-12órába napon. Amíg nem melózott ennyit, addig nem volt ez gond. A kapcsolatunk ennek ellenére jó. Csak van egy barátnőm aki szerint én kevés vagyok neki és ezért nem hív néha, holott szerintem akkor más téren is lenne valami gond, nem csak ezzel hogy meló után késő este nem keres.
2010. aug. 23. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát napi 12 óra meló ztánén is tenék a páromra bocsi de ha az ember fárradt akkor fáradt.
2010. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira kimerül, hogy nem figyel a dolgokra. Ez még szép, hogy előfordul ennyi fizikai munkától, ráadásul a tűző napon! Ha jól vettem ki akkor a barátnőd mondta, hogy kevés vagy a barátodnak igaz? Nem volt szép dolog tőle.. Szerintem ne higgy a barátnődnek...
2010. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a drága bnőnek h próbáljon ki nyugodtan 1hónapig 10-12órákat napon! Majd rá jön a titkára.


Nem tudom mióta vagytok 1üt. de nyílván ha szeret akk ne ezen múljon a kapcsolat h oda van melózni és sz*rik rám. Ez nem így van legalábbis régebbi pároknál. Tudnak várni a másikra anélkül h pánikba esnének.

2010. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én bízok barátomban, a kapcsolatban is. Csak ez a csaj egyfolytában ezt írja. Hol azzal jön, hogy én elriasztom a pasikat(ami nem igaz) és hogy keressem meg mi a hibám, holott tényleg jó a kapcsolatunk. Én teljesen megértem, hogy nem keres, nem haragszok rá ezért, alkalmazkodok. Dolgoztam már én is, tudom milyen szétszort olyankor az ember.

A baj annyi, kevés az önbizalmam, mert apukám elhagyott már kiskoromban, ezért nekem be van/volt rögződve, hogy a férfiak is elhagynak, és amiért ilyet mond ez a csaj, így alig tudom helyre rázni az önbizalmam, és ilyenkor annyira szomorú vagyok.

2010. aug. 23. 00:28
 5/13 margoz ***** válasza:
Belül érzed,hogy a barátod szeret,csak most nincs ereje,a nöi 6.-ik érzék mindig müködni fog.Attol a csajtól meg sürgösen szabaduljál meg,ismerem a fajtáját,imádják a sz.rkeverést,teszik hogy ök veled éreznek,közben meg sunyin oltogatnak.Ha igazi barátnö lenne,ilyet sose mondana.
2010. aug. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szeret Ő persze látszik rajta:)

Köszönöm a segítségeteket, csak kíváncsi voltam rá, hogy más is úgy látja e mint én.

Hát igen az a csaj pontosan ilyen:S

2010. aug. 23. 00:45
 7/13 anonim ***** válasza:
szimplán hajt a pasidra...
2010. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem ismerik egymást.

Szerintem csak féltékeny, hogy van egy normális kapcsolatom(ezelőtt csak kihasználtak). Ő meg az a fűvel-fával típus.

És mivel sokat beszélgetünk, nagyon jól tudja, hogy mennyire bennem van az mikor apa nem keresett, így a gyenge pontomat kihasználja, de bebukja, mert már eltudok vonatkoztatni aputól, leváltam már róla.

2010. aug. 23. 00:50
 9/13 dellfil ***** válasza:
68%

Az első kérdésedre: Igen, létezik olyan, hogy valaki annyira fáradt, hogy a pihenés az első neki. Én velem is gyakran előfordult. Ha ilyenkor az épp ügyeletes barátnőm nem tanúsított megértést, akkor a kapcsolatunknak seperc alatt vége lett. (Ne akard megtudni, hogyan. :) ) "Már megint nem telefonáltál... nem érdekellek téged... már nem is szeretsz..." típusú nyervogások nem igazán "erősítették" a kapcsolatunkat.

Tehát: nyugi, a srác biztos, hogy nem kevésbé szeret, csak kivan csórikám. Ne nyaggasd.

Az úgynevezett barátnődet, meg felejtsd el. Hajtsd el a p...ba. Csak szimplán irigységből beszél így, éket akar közétek verni. Méreg minden szava.

No ennyi...


dellfil

2010. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:) sokat segítettél. Nem szoktam neki nyafogni, hogy mért nem keresett, max annyit mondok hogy majd hívom én, mert az a biztosabb(ezt akkor mondom mikor van valami fontos). Ahogy kezdődik az iskola, valószínűleg minden a régi lesz:)
2010. aug. 23. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!