Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki annyira...

Létezik, hogy valaki annyira fáradt legyen, hogy elfelejtsen felhívni?

Figyelt kérdés
Mióta barátom dolgozik azóta van hogy elfelejt felhívni, mert egész nap fizikai meló 10-12órába napon. Amíg nem melózott ennyit, addig nem volt ez gond. A kapcsolatunk ennek ellenére jó. Csak van egy barátnőm aki szerint én kevés vagyok neki és ezért nem hív néha, holott szerintem akkor más téren is lenne valami gond, nem csak ezzel hogy meló után késő este nem keres.
2010. aug. 23. 00:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

szerintem meg a kedves kis barátnődet prütyköli a pasid, és a csaj lelkiismeretfurdalása miatt akar rávezetni, hogy mekkora szemét a párod.


persze ez csak egy feltevés, egy lehetőség. Nembiztos, h igazam van.

2010. aug. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, nálam is volt ilyen, és a férjem is ritkán hív, amikor belemerül a munkába. nem is elfelejtettem ilyenkor telefonálni, hanem nem volt rá energiám sem! Abszolút megértem. A barátnőd butaságokat beszél, talán irigykedik rád.
2010. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, örülök, hogy mindenki megérti.


Ucsó előtti, írtam, hogy még csak nem is ismerik egymást, sose találkoztak. Én sem találkoztam a csajjal, mert nagy a táv, msnen szoktunk beszélni már kb 2éve, de az utóbbi időbe így beszél:S

2010. aug. 23. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!