Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki annyira...

Van olyan, hogy valaki annyira fáradt, hogy ne találkozzon a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Nem találkoztunk már 4 napja, ma oké lett volna. Írtam neki smst, hogy akkor mikor és az volt a válasz, hogy nagyon fáradt tök mind1 mikor. Visszakérdeztem, hogy akkor nem tali? És erre, hogy nem.

Oké, megértem, de neki kellett volna szólnia nem megvárni még én utolsó pillanatban ráírok.

Lehet, hogy gyerekes vagyok, hogy ilyenen fennakadok de hiányzik:(

20l


2010. szept. 22. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne írogass neki, majd jelentkezik. Úgyis kiderül, hogy tényleg csak fáradt volt-e, vagy más baja van.
2010. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mért ne lehetne?


Én is sokszor dolgozzok éjjel, és útána egésznap fent van az ember de semmit nem ér, olyankor én se akkarok nagyon embert se láttni. Mondjuk nálunk tudja a bnőm ilyenkor csak kerülget szinte lakásba és nem nagyon piszkál :)


üdv,

2010. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
A csajozáshoz sose fáradt a fiú... szerintem más csajjal van.
2010. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi, de legalább mondta volna hogy fáradt vagyok 10 perc oké...

Legalább láthatnám...

2010. szept. 22. 20:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Én pl volt már olyan, hogy a hátam közepére sem kívántam a randit, mert aludni akartam, olyan fáradt voltam, de persze készültem, mert hogy veszi ki magát, ha lemondom. Erre mikor előtte hívott és feljött, hogy akkor lehet mégsem, akkor egyből ráharaptam, hogy akkor nem, majd máskor. és aludtam.
2010. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztosan nem csak annyit írt h "nem",nem?:)Volt valami körítés,szabadkozás,bocsánatkérés,egyebek?Abból inkább le tudnád szűrni(ráérezni) h csak nincs kedve hozzád,v valóban nincs ereje elmenni a randitokra.Mennyi ideje vagytok együtt?
2010. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4 év 3 hó...

közben felhívtam, hangján annyira nem hallatszott.

Holnap se ér rám délelőtt.. pedig nem melózik...

Aztmondta majd vasárnap...:(

2010. szept. 22. 21:32
 8/12 anonim ***** válasza:

" csajozáshoz sose fáradt a fiú..."


Ja értem csak a nő lehet fáradt ... yep


Am. probáld ki 30-40 óra fent létt után mennyire akkarsz csajozni / fiúzni.

2010. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

21:34

Jogos! De a szándékom azért meglenne.

2010. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 évnyi együttjárás után elég gáz,hogy ma szerda van,és csak vasárnap fogtok találkozni.Mennyire laktok egymástól?
2010. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!