Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgom el van szállva magától....

Húgom el van szállva magától. Mit csináljak hogy újra a régi legyen?

Figyelt kérdés
Borzasztóan érzem magam mióta a húgom azt hiszi,ő már nagylány. 12 éves,és hát elég szép,csinos,fejlett lány.És ugye megnézegetik a fiúk.És ő most el van szállva magától.Divat lett az EMO,azt sem tudja mi az,de ő EMO-girl. :s csúnyán beszél,persze csak mikor anyáék nincsenek itthon.Ha itthon vannak olyankor áldott jó gyerek.Ezért anyáék nem is hisznek nekem.Hajnalokig ült az msn-en,na azt le is töröltem,de csak rosszabb lett,azóta chat-el.Én 19 éves vok,eddig nagyon jó volt a kapcsolatunk,de ez nagyon durvába fordult.Visszadumál,régen sosem mert ilyet csinálni.Szót fogadott.A telefonjában láttam,hogy 3 számra is "szerelmes sms"-eket küld.SEGÍTENETEK KELL!!! Mit tegyek??
2008. jan. 26. 09:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fektesd le,elégítsd ki rendesen oszt majd megtanulja hogy hol lakik a nemulass.
2016. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!