Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszarángatni...

Hogyan tudnám visszarángatni egy kicsit a tesómat a földre? Igen el van szállva magától!

Figyelt kérdés

Összejött egy pasival aki igen gazdag,és támogatja anyagilag. Ez persze nekünk is jó,mert(elötte örültünk h tudunk mit enni) mindig tele van a hűtő,a amit a kajára költenék pénzt abból tudunk számlát fizetni is,meg minden,szóval nekünk is jó. Csak tesóm el van szállva magától. Minden héten kap a pasijától még költőpénz t is,emelett ő is vásárol neki márkás ruhákat,a régi ruháit amit mellesleg már rég kihízott azt mondta h inkább dobja a kukába a mint h nekem adja. Pedig nekem tök kevés ruhám van,de nem adja nekem a régiek közül azokat amik jók lennének rám mert h én se adtam neki régen ruhákat. Mert én sajnáltam adni neki,mert ő nem vigyáz a dolgokra,nekem meg olyan kevés van és féltettem h a normális ruháim tönkreteszi.

Meg lassan már nem is merek enni a hűtőből semmiből,mert nem tudom mit vett ő. A múltkor is leordított h nem azért van annyi üdítő a hűtőben h mindegyik meg legyen bontva-megbontottam egy teát,mert megkívántam,és csak cola meg őszilé volt felbontva és ezen ki akadt.

Meg anyukámnak mindig veszi a az uj ruhákat,meg minden viszi körmöshöz meg fodrászhoz,nekem meg semmit nem ad,és ez tök rosszul esik. pedig ha nekem volt több pénzem és vettem vmit itthonra vagy vkinek vettem vmit,akkor ugy vettem h mindenki kapott belőle. De ő még egy zoknira is sajnál pénzt nekem.

Irigy vagyok rá azthiszem...


2011. szept. 19. 11:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyira furcsa érzésekkel töltöttek el a soraid. Hát igen, amikor valakinek hipp-hopp jó lesz az nem tud semmit és senkit értékelni. De mi lesz ha kidurran a lufi?? Szóval semmit ne alapozz nővéred pénzes palijára.

Annyira furcsa, hogy egy ideje még a szegénység dominált otthon, ma már anyud is körmöshöz jár, gyakorlatilag más pénzén.

Senkit bántani nem akarok, de.....

2011. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ilyen, még véletlen se rángasd vissza ez az ő boldogsága úgy él vele ahogy tud, én nem ilyen vagyok ha több pénzem lesz minden vágyam az lesz hogy segítsek anyukámon és a tesóimon :) bár most is támogatom őket amiben csak tudom de még véletlenül sem mondanám magam jól keresőnek, hát az ő személyisége ilyen, mindenki más, én az utolsó normál nadrágomat is oda adtam a húgomnak mert ő suliba jár én meg itthonról dolgozom nem a legfontosabb hogy nagyon menő nadrágom legyen :) sőt egy új cipőmet is mert szeretem :D már most spórolok karácsonyra, hogy szupi ajándékokat vegyek :D ne légy rá irigy bíz benne hogy neki sokáig lehetősége lesz boldogan élni megfelelő anyagi hátérrel te pedig azon dolgozz hogy ne egy jómódú gazdag csávó tartsa el hanem egymagad is sikerüljön :D és akkor azt veszem magadnak amit csak szeretnél :D és annyi innivalót bontasz meg amennyit szeretnél :P ne vedd túl komolyan, az meg hogy anyukádnak segít egy nagyon szép gesztus, hogy neked nem, az meg lehet azért mert soha nem voltatok valami jó testvéri kapocslatban :)
2011. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

anya mondja neki h nem kell meg minden,de tesóm viszi,mert h anya annyi mindent megtett érte sokszor húzta ki a kakiból,és h ő ezzel akar törleszteni.

Csak érdekes módon azt felejti el h én is mindig ott segítettem ahol tudtam. Most meg pár kihízott régi kínais pulcsit sajnál,mert én nem adtam anno oda az én kevés ruhám,mert ő sose vigyáz semmire. Olyan nagyképű h az nem igaz,tőlem mindent jóformán a kaját is sajnálja amit vesz. Azért is beszólt mert rendelt pizzát és akartam belőle még egy szeletet enni :/

2011. szept. 19. 11:33
 4/18 A kérdező kommentje:
nem pulcsi,nadrág. el írtam
2011. szept. 19. 11:34
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Képzeld, hogy van valami jóakarótok az égben. Most segít rajtatok odafentről. Hát valakiknek a jó se jó. Mindkettőtök tele van irigységgel. Te se különben mint a tesód. Soraidból olvasva eddig enni se nagyon volt mindig mit, hát akkor most örülj a jólét rád eső részének.
2011. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
ne aggódj, visszasírja még ezeket az időket. ezentúl te is légy ilyen vele: undok, kiállhatatlan, dög! ha majd akar valamit, akkor küldd el a **csába! még ha egy új, márkás ruhával is akar lekenyerezni.
2011. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Annak is örülj, hogy anyukádat segíti.
2011. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Számodra a tanulság: tanulsz, mint az állat, hogy állami támogatott lehess, önerőből éljél jó életszínvonalon, és ne kitartottja, ürítőládája legyél v.kinek. Mert tesód az - bocsi, de a viselkedése...


Ne legyél irigy, mert az csak lefáraszt még jobban, és vond le a tanulságot a dologból.

2012. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem szépítem, a tesód egy kitartott qva.

Ha ő ettől meg még feljebbvalónak érzi magát, akkor semmi mást nem érdemel, mint szánalmat és megvetést. Én a helyedben már csak büszkeségből sem fogadnék el tőle semmit, ha üldözne vele akkor sem.

2012. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A szépség múlandó. Ha van eszed tanulsz és nem kell gazdag vén szivaroknak tenni a szépet!
2012. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!