Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszarángatni...

Hogyan tudnám visszarángatni egy kicsit a tesómat a földre? Igen el van szállva magától!

Figyelt kérdés

Összejött egy pasival aki igen gazdag,és támogatja anyagilag. Ez persze nekünk is jó,mert(elötte örültünk h tudunk mit enni) mindig tele van a hűtő,a amit a kajára költenék pénzt abból tudunk számlát fizetni is,meg minden,szóval nekünk is jó. Csak tesóm el van szállva magától. Minden héten kap a pasijától még költőpénz t is,emelett ő is vásárol neki márkás ruhákat,a régi ruháit amit mellesleg már rég kihízott azt mondta h inkább dobja a kukába a mint h nekem adja. Pedig nekem tök kevés ruhám van,de nem adja nekem a régiek közül azokat amik jók lennének rám mert h én se adtam neki régen ruhákat. Mert én sajnáltam adni neki,mert ő nem vigyáz a dolgokra,nekem meg olyan kevés van és féltettem h a normális ruháim tönkreteszi.

Meg lassan már nem is merek enni a hűtőből semmiből,mert nem tudom mit vett ő. A múltkor is leordított h nem azért van annyi üdítő a hűtőben h mindegyik meg legyen bontva-megbontottam egy teát,mert megkívántam,és csak cola meg őszilé volt felbontva és ezen ki akadt.

Meg anyukámnak mindig veszi a az uj ruhákat,meg minden viszi körmöshöz meg fodrászhoz,nekem meg semmit nem ad,és ez tök rosszul esik. pedig ha nekem volt több pénzem és vettem vmit itthonra vagy vkinek vettem vmit,akkor ugy vettem h mindenki kapott belőle. De ő még egy zoknira is sajnál pénzt nekem.

Irigy vagyok rá azthiszem...


2011. szept. 19. 11:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
már alig enged enni vmit is,mert h azt ő vette... olyan bunkó velem
2012. febr. 16. 19:49
 12/18 anonim ***** válasza:

Anyukád mit szól ehhez ?

Egyébként ha őket eltartja a tesód hapija, akkor az ami marad, amit el kellene osztanotok, azt kérd meg anyudat, hogy hagy vegyél már magadnak kaját a ti pénzetekből.


Szerintem normális, hogy irígy vagy az anyagi részre, ez egy emberi tulajdonság előjön, csak kontrolálni kell tudni. De tudod mit ? Az bármilyen jó is tud lenni , hidd el az érzelmi lelki gazdagság sokkal jobb. Próbálj arra koncentrálni, hogy te ne válj ilyenné. Az ilyen egy idő után legtöbb esetben szomorú lesz, hiszen amolyan ő is meg van vásárolva a hapija által. És nem lesz neki elég az anyagi gazdagság.

Koncentrálj másra, anyuddal pedig próbálj beszélni, hogy állítsa le arról, hogy beleszól mit eszel. Otthon vagy, nem figyeled mi ki pénzéből van, a te otthonod is, és azt fogsz enni, ahogy eddig is amit találsz.

A ruhákkal nem tudsz mit csinálni, ha nem nem, törődj bele, gondolj bele, hogy ha nem volna sem volna. Magadat erősítsd ezzel a helyzettel, ne idegeld. Nem könnyű, de jó kis teszt, és személyiség fejlesztő időszak ez most neked.

2012. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen irigy vagy a tesodra. Azt pedig nehezen hiszem el hogy o diktalja ki egyen mit a hutobol ne haragudj, azt hiszem kicsit tulzol hogy sajnaljunk! Nem hiszem hogy az lenne a legfontosabb dolog, hogy odaadjon valami kinott ruhat, es ez ora is vonatkozik, mivel gyerekes hogy azzal ervel te sem adtad oda neki??? hany evesek vagytok??? Ha radszol az uditoert maskor allj a sarkadra es kerdezd meg tole kinek hiszi O magat? Alljon meg a menet nem az o hazaban laktok hanem a szuleiteknel, nem O a fonok! Ugyaolyan jogod van mindenhez ami a hutoben van, a sajat hazatokban mint az osszes tobbi csladtagnak. Vagy vesd oda neki legkozelebb hogy ha annyira akarja tegyen a kajakra cimkeket ki mit ehet mag! hahaha
2012. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

én lennék olyan pofátlan és kikukáznám azokat a cuccokat amiket nem ad oda nekem, hanem inkább kidobja.

azokban fityegnék előtte és megmondanám hogy én csak megszereztem, ami nekem jár, merthogy elég sokat segítettem neki és úgy vélem, ezért megérdemlem.

és minden lelkifurdalás nélkül megzabálnám a hűtőben lévő kajákat.

csak hadd pattogjon. ártatlan arccal közölném hogy azt hittem, anyu vette, nem ő, booooooocs.

nehogy már hagyd, hogy csak azért dirigáljon, mert egy pénzes fószernek szétrakja a lábát.

erre minden nő képes lenne ha van hozzá gyomra...na igen.

ne foglalkozz vele, próbálj meg valami munkát találni vagy csak egy olyan elfoglaltságot, ami örömet okoz.

mondjuk járj táncolni.

és akkor már nem leszel olyan irigy, mert érteni fogsz valamihez, amihez a tesód nem.

én ezt csináltam, mikor unokatesóm szívózott velem.

gazdagabb, szebb, népszerűbb és mindig van pasija én meg átlagos csóri vagyok 1-2 baráttal, pasi égen-földön sehol.

eljárok táncolni, azóta tök boldog vagyok, szeretem csinálni.

2012. febr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Különben Te sem adtad neki a ruháidat, akkor mit vársz? Irigyek vagytok mind ketten.
2012. febr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem ennék meg semmi olyat, amire a tesóm a punciával kereste meg a pénzt. Ez burkolt k.urvaság.
2012. febr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

én 20 éves vagyok tesóm meg 23. Ha anyukám itthon van olyankor nem szól h mit képzelek magamról h megeszem,meg h milyen vagyok h felzabálom a dolgokat,stb... de mikor nincs itthon akkor mindig beszológat,meg stb... Már enni sincs kedvem sokszor mikor tesóm láthatja h mit eszek,mert hátha beszól vmiért.

Én annak idején azért nem adtam neki ruhát,mert kevés volt/van és nekem is szükségem van rájuk. Volt már olyan h ellopta tőlem a felsőm,de úgy képzeljétek el h tél volt és volt 2 hosszú újju felsőm. Az egyik a mosásban volt a másikat meg a tesóm fel vette,én meg mehettem az iskolába nyári topban,meg kinött cipzáros felsőben. A felsőmet meg ugy hozta vissza h ki volt égetve cigivel! Én erre nagyon jól emlékszem,és nem csak ez az eset volt h vmit kölcsön kért és ha odaadtam akkor ugy kaptam vissza h nem volt már hordható. Ezért egy idő után már eldugtam előle a dolgaim és mindenre nemet mondtam. ne tegye tönkre azt a keveset ami van. A régi ruháit amit már kihizott azokat továbbra is dobálja ki,egyszer ki akartam kukázni az egyiket,de meglátta és most már elötte összevagdossa. Már anyának is mondtam h milyen bunkó,és ő mondta neki h adja már oda nekem ami rá ugyse jó. De elötte is megjátszotta magát h az ki volt szakadva mert egyszer el esett azért is dobta ki.


Tegnap is hozott a mekiből rengeteg kaját,de ugy h anyukám aki délutános volt neki is hozott h ha este hazajön tudjon enni belőle,nekem semmit nem hozott,de azt se engedte meg h a krumplijából egyek egy kicsit. Csinálhattam magamnak vajas kenyeret,mert a szalámiból meg a sajtból nem mertem enni,hátha beszól. Meg akartam várni anyát h had ehessek az ő kajájából amit tesóm hozott de elaludtam :/ mindegyis.


Már nagyon idegesít ez a helyzet!

2012. febr. 17. 09:15
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem baj te szep sovany maradsz amig neki hizik a segge a mekitol!
2012. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!