Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy a párom nem hoz...

Attól, hogy a párom nem hoz rózsát, csak akkor kapok csokit, vagy bármit, ha kérem, és magától még egy esti fürdőzésre se visz el, akkor már nem is szeret engem?

Figyelt kérdés

Ez az én történetem, sokan írtátok, hogy attól, hogy a fent említetteket nem kapom meg, még szeret, és hülye vagyok, hogy elvárom.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



De elolvastam ezeket a hozzászólásokat, és itt vannak azok a nők, akiket a pasijuk tejbe-vajba füröszt. Akkor én fogtam ki egy érzéketlen barmot, akit el kellene hagynom?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. máj. 20. 17:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem se visz kettesbe sehova.5 éve vagyunk együtt és az egy kezemen meg tudom számolni hogy mikor vitt el valahova.Ja és első két évben valahogy nem kaptam semmit szülinapomra!Érzéketlen barom?Az.Szeret e?Szerintem igen!
2011. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan pasi, akinek van ehhez érzéke, de a legtöbbnek nincs. Ez van. Ha ezeket leszámítva minden rendben, akkor hülyeség ezen fennakadni.


Ettől nem érzéketlen barom.


Vagy tedd neki szóvá, vagy hagyd rá.

2011. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy te ilyenekre vágysz? Mert nyugodtan megmondhatod neki. A férfiak nem gondolatolvasók. Amikor én egy kis apróságra vágytam hát finoman célozgattam az én barátomnak. Aztán pár nappal később megkaptam a rózsát, megkaptam a csokit:))) Attól mert nem magától jutott eszébe még tudom, hogy szívből adta, csak hát noszogatni kell egy kicsit. Lehet, hogy nálatok is csak ennyi kéne nem?

21/L

2011. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha érzéketlen baromnak gondolod a párod, akkor igen! Szakítanod kell!

Egyébként, ha te egy csöpögős, nyálas, rózsát csokit hozok neked még 5 év után is férfinak mondott papucsra vágysz, akkor az aktuális pároddal nem illetek össze! Ezen nem tudom mit nem lehet megérteni???

Ha te állandóan nyavajogsz, meg semmi nem tetszik szakíts és add meg a lehetőséget a párodnak hogy megtalálja azt a nőt akinek ő lesz a főnyeremény, aki értékelni fogja és ugy lesz tökéletes ahogy van...te meg keress magadnak egy papucsot!

2011. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Dehogy fogtál ki érzéketlen barmot. Az édesapám is ilyen volt 30 évig, hogy semmi csoki, semmi rózsa, még egy boldog születésnapot sem szokott mondani édesanyámnak, mert el szokta felejteni. Aztán egyszer csak minden megváltozott, és azóta vannak ajándékok. Nem tudjuk, hogy mi történt (nem megcsalás, az biztos). De édesanyám azt mondja, hogy ő akkor is tudta, hogy szereti az édesapám mindennél jobban, amikor nem kapott ajándékot. Szerintem nem kell felfújni ezt a problémát. Érezned kell, hogy szeret-e a párod. Figyel rád? Megjegyzi, amiket mondasz neki? Megcsókol, megsimogat, csak úgy? Meghallgat? Odabújik? Örül, ha odabújsz hozzá? Kényeztet az ágyban? Ezek azok a dolgok, amik szerintem megmutatják, hogy szeret-e, nem pedig az adott csokik, rózsák száma, bár jól esik az embernek, de nem az dönti el a dolgokat.
2011. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha szerinted egy érzéketlen barom, akkor szerintem jobb ha elhagyod igen !

Ha neked ezek a dolgok fontosaka, igényled, akkor bizony próbálkozz másnál, mert ő nem ez a fajta, sosem fogja magától megadni neked. Hacsak nem túltesz magán, de az meg számára erőltetés.

Egyébként ezek nem jelentik, hogy érzéketlen barom, csak talán kevésbé romantikus típus.

2011. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A páromnak mondtam már, hogy én ilyenekre vágyom, a szabadon engedés is megvolt, de visszajött. Akkor elhalmozott ajándékokkal, azóta nem. Ezért is fáj. Hogy amikor másik pasitól akart visszaszerezni vett ajándékokat, azóta nem hív , nem visz el sehova.


Pl mára volt szó, hogy elmegyünk strandolni este, de még mindig nincs itthon, nem siet haza, szerintem el is felejtette, hogy ezt mondta.


Ezen kívül rendben vannak a dolgaink, ugye a féltékenykedést leszámítva. Jó lenne éreznem, hogy figyel rám, és fontos vagyok neki, mert most olyan langyos a kapcsolatunk, semmi szenvedély nincs benne.

2011. máj. 20. 17:52
 8/23 A kérdező kommentje:
Ja, és az érzéketlen barmot indulatból írtam, érzékeltetve, hogy az én barátom annak tűnik a sok mintaférj között, aki minden nap csokit visz a feleségének.
2011. máj. 20. 17:54
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne ezért valaki érzéketlen barom? Egyszerűen számára más jelenti a szeretet kifejezését. Különbözőek vagyunk, nem mindenki ugyanúgy fejez ki dolgokat. Én pl. szintén nem vinném a barátnőmet esti fürdőzésre, mert mi a f*sznak??? (Már bocs...) Férfi szemmel az ilyen felszínes dolgok teljesen feleslegesek ám, soha az életben eszembe nem jutna esti fürdőzésre menni.

Te meg lehet, hogy egy felszínes hülye p*csa lennél a szememben, mert olyan dolgokkal fejeznéd ki a szereteted, amik szerintem idiótaságok - ki tudja, az vagy-e a pasid szemében?

Amúgy ha emiatt a pasidat érzéketlen baromnak tartod, akkor talán nem rá van szükséged, és neki sem rád van szüksége.

Azért remélem, messziről elkerülnek az ilyen nők, mint te...

2011. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Na, a sok mintaférjről meg annyit, hogy közülük sokan titokban halomra kefélnek félre...
2011. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!