Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy a párom nem hoz...

Attól, hogy a párom nem hoz rózsát, csak akkor kapok csokit, vagy bármit, ha kérem, és magától még egy esti fürdőzésre se visz el, akkor már nem is szeret engem?

Figyelt kérdés

Ez az én történetem, sokan írtátok, hogy attól, hogy a fent említetteket nem kapom meg, még szeret, és hülye vagyok, hogy elvárom.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



De elolvastam ezeket a hozzászólásokat, és itt vannak azok a nők, akiket a pasijuk tejbe-vajba füröszt. Akkor én fogtam ki egy érzéketlen barmot, akit el kellene hagynom?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. máj. 20. 17:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Jaj istenem, 60ezren leírták már hogy nem csak úgy szerethet a párod ha csokikát meg virágocskát visz őkegyelmének! Ez legyen a legnagyobb problémád az életben!
2011. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Úgy látszik az a típus, aki szereti megszerezni a dolgokat, ez fontosabb neki, mint megtartani. Nincs egyedül, és ez nem csak szerelemben van így, de ott is lehet. Ha neked ez így nem jó és nem változik, akkor hagyd ott, és ne dőlj be neki mégegyszer mikor visszaakar szerezni, mert abból jó, de utána tudod, hogy minden vissza a régibe.
2011. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Jézusom mennyien be vannak savanyodva már ilyen fiatalon (pl 20+ fiú,aki minek vinné a barátnőjét esti fürdőzésre,még eszébe se jutott!)Én 30 vagyok,de most is ha meglátok pl valami új édességet mindig veszek a páromnak is,és ő is nekem,járunk strandra,moziba,ide-oda...Sztem,ha neked ez így nem jó,akkor hagyd ott.
2011. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!