Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy a párom nem hoz...

Attól, hogy a párom nem hoz rózsát, csak akkor kapok csokit, vagy bármit, ha kérem, és magától még egy esti fürdőzésre se visz el, akkor már nem is szeret engem?

Figyelt kérdés

Ez az én történetem, sokan írtátok, hogy attól, hogy a fent említetteket nem kapom meg, még szeret, és hülye vagyok, hogy elvárom.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



De elolvastam ezeket a hozzászólásokat, és itt vannak azok a nők, akiket a pasijuk tejbe-vajba füröszt. Akkor én fogtam ki egy érzéketlen barmot, akit el kellene hagynom?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. máj. 20. 17:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, minek kell oltani? Írtam, hogy miért írtam az érzéketlen barmot.

Az meg szerintem nem bűn, ha igénylem a meglepetéseket, ha már egyszer akkor meg tudott lepni szinte minden nap, amikor mással voltam, csakhogy visszaszerezzen.

Vagy nálatok az ajándék az csali, és hogy az egyik showder klubbot idézzem: kifogott halat már nem kell etetni?


csak szeretném megérteni, mert ő csak halandzsázik össze vissza. Utolsó, hasznos volt a válaszod, az oltást leszámítva.

2011. máj. 20. 18:00
 12/23 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ennyire felszines??? Szakítsatok!
2011. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve vagyunk együtt. A párom minden kívánságomat lesi szó szerint, és mindig azt mondja, hogy ő szereti látni rajtam azt, hogy boldog vagyok, ezért kedveskedik nekem. Rózsa? Egyszer kaptam tőle, talán még nőnapra. Nekem úgy kimondottan nem is hiányzik, hogy hozzon virágot, mert ennek annyira nem tudok örülni, persze kedves gesztus, meg szép -szép de most mit csináljak vele (?).


Sokkal jobban tudom értékelni azt, amikor pl. megszervez egy közös pikniket és a kedvenc sajtos perecemet és italomat veszi meg hozzá. De itt van pl. a csokoládé, azt se vesz nekem. Azért nem, mert azt mondja, hogy félti a fogaimat, és tudja, hogy mennyit kínlódok velük, és igaza is van. :D


Szerintem ne ilyen dolgok alapján döntsd el, hogy szeret-e a párod vagy sem. Attól még, hogy nem halmoz el "ajándékokkal" ugyanúgy szerethet, ha érzed részéről a törődést, gondoskodást, szeretet... Látod, én se kapok virágot és csokit, mégis érzem, hogy szeret, vigyáz rám, kedveskedik nekem, törődik velem, és jóban-rosszban számíthatok rá.


Ha magától nem szervez programokat, akkor üljetek le és agyaljatok ki ketten valamit. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Tudom, hogy ez rosszul esik neked, de próbáld meg őt okosan rávezetni a dolgokra, ha már magától nem megy neki.


Remélem érted, hogy mit akartam itt leírni. Bocsi, ha nem egészen érthető! :)

2011. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

Idős székely házaspár ül a lócán:


- Szeretsz-e még engem? Sosem mondod.

- Az esküvőm megmondtam, hogy szeretlek, ha változás lesz, szólok!

2011. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, mégis értem! Azért kaptál ajándékokat, meglepetéseket mert nem voltál az övé, és rájött hogy neki kellessz! /Lehet, hogy csak birtoklási vágy miatt vagy bármi más miatt, de vissza akart szerezni ergo mindent bevetett ezért, visszakapott az övé vagy és innentől kezdve örülnötök kellene egymásnak és a kapcsolatotoknak...Ehelyett mi van??? Te hisztizel, hogy nincs ajándék, hogy nincs meglepi (mert azt gondolod hogy neked az életed végéig járna, az hogy mondjuk a pasidnak ez semmit nem jelent, vagy épp megeröltető mert NEM ILYEN TÍPUS az már nem tetszik neked) Őszintén szólva nem értem hogy lehet téged elviselni, már ne is haragudj. Állandóan rosszkedvű lehetsz és elvársz dolgokat egy olyan férfitól aki erre alkalmatlan. Itt nincs más opció: Vagy beletörődsz, hogy ő ilyen nem halmoz el mindenféle meglepetésekkel "csak" szeret és boldog akar veled lenni VAGY beletörődsz, hogy neked ezek a felszines dolgok nagyon is fontosak te ilye vagy és megkeresed azt a férfit aki ezeket tudja nyújtani számodra!
2011. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én a feleségemet nem tudom soha elvinni sehova. Nem is értem, hogy egy lány (nő) hogy tud ezekne ellenálni mint pl étterem, sétálgatás valami szép helyen, fagyizás, valahová beülni meginni valamit stb...

Komolyan mondom mint egy 70 éves. És egyre jobban idegesít is mert ha nélküle megyek valahová akkor kiveri a palávert. Ha meg magyarázkodni akarok akkor meg besértődik.

Ha kérde, hogy miért nem megyünk akkor általában ezek a válaszok szoktak jönni:

- Nincs kedvem

- Fáradt vagyok

- Nem igaz, hogy szabadnapomon nem pihenhetek

És a legjobb:

- Sok a pénz a Nagyéknál?

Agyam eldobom. Elviszem Pszichológushoz esküszöm.

23F

2011. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne felszínes a csoki vagy a virág? Ezek jelképeznek valamit. Szerintem tök gáz, hogy a barátja nem akar neki kedveskedni, nem akar a kedvében járni. Az egy dolog, hogy én mit szeretek és mit nem, de ha a barátomat szeretném boldognak látni, akkor megteszek vagy veszek olyasmit is ami nem biztos, hogy nekem tetszik. Mert ez esetben nem rólam van szó, hanem a másikról. És önzetlen vagyok. A kérdező barátja viszont nem az. Ezek szerint ha neki valami nem fontos, akkor úgy gondolja, hogy az már a barátnőjének se lehet az. Vagyis nem ismeri, nem érdekli, hogy ő mitől boldog. És egy párkapcsolat nem ilyen. A PÁRkapcsolat 2 emberről szól, nem egyről...nem arról, hogy nekem mi jó, hanem arról is, hogy a másiknak mi jó...vajon mire vágyhat a párom...mivel kedveskedjek neki. Én nem azt mondom, hogy egyszerre szakítani kell vele, de én biztos leosztanám, hogy figyeljen már rám is egy kicsit...
2011. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%

"vissza akart szerezni ergo mindent bevetett ezért, visszakapott az övé vagy és innentől kezdve örülnötök kellene egymásnak és a kapcsolatotoknak...Ehelyett mi van??? Te hisztizel, hogy nincs ajándék, hogy nincs meglepi (mert azt gondolod hogy neked az életed végéig járna, az hogy mondjuk a pasidnak ez semmit nem jelent, vagy épp megeröltető mert NEM ILYEN TÍPUS az már nem tetszik neked)"


Ezzel pl. csak az a baj, hogy ha nem ilyen típus, akkor miért mutatta magát ilyennek?

Férfiak, nők, eljátszanak egy szerepet, amivel megkapnak valakit, aztán mikor megvan, ez a szerep már nem kell, hisz elérte a célját. Utána meg csodálkoznak, hogy meg, pontosabban vissza akarják változtatni őket olyannak, amilyennek mutatták magukat, és amilyenek -mint utólag kiderül- soha nem voltak.

Exem egy kedves, aranyos, udvarias, törődő pasi volt, mikor megismertem. Levett a lábamról. Összejöttük, és 2 hónap alatt szépen elkényelmesedett - nem volt már sem kedves, sem aranyos, sem udvarias, sem törődök, egy tapló bunkó lett, amilyen valójában, a szerepe nélkül, és csodálkozott, hogy ez nekem így már nem tetszik.

2011. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elején mindenki a legjobb arcát mutatja, főleg a férfiak! /Ez így van, ezen nincs mit megmagyarázni/ Amikor pedig kiderül hogy milyen is valójában elég idő telt el ahhoz hogy megismerted milyen, van választásod vele maradsz vagy tovább állsz...
2011. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az összes hózzászólást de leírom a véleményem. Az én férjem sem mindig visz magától sehova. Ha jó idő van akkor feldobja, hogy menjünk kirándulni kutyástól mindenestől (gyerek még nincs). Vagy hébe-hóba ha meglát valami jó kiállítást vagy stb akkor elmegyünk, de legtöbbször én vagyok az akinek mehetnékje van, de ő ezt szívesen veszi és eljön velem bárhova. Szülinapra, névnapra sosem kapok semmi extra dolgot, de én az apróságoknak is nagyon örülök, úgyhogy részemről ez nem probléma. Szerintem szeret a párod, ha nem szeretne akkor máshol is problémás lenne a kapcsolatotok. Persze jól esik az embernek a párja figyelmessége, de nem szabad erőltetni mert még a végén rosszul sülne el. Mondjuk rávezetni rá lehet, hogy legalább szülinapodon tegyen ki magáért, de ne erőszakkal! :) 24L
2011. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!