Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit nem értettél meg soha a...

Mit nem értettél meg soha a szüleidben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 09:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

1. Miért nem lehet a háznál állat

2. Majd lett macskánk, miért nem lehet a házban a mínuszokban, akár az előszbában

3. Találtam egy kutyát, miért kellett elajándékozni itthonról, fajtiszta okos kutya volt az autópálya mellett (gondolom kidobták)

4. Miért nincs rendszer és rendszeretet

2011. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

Én nem tudtam sajna elaludni évekig emiatt, alvászavaraim is voltak egy időben mert gyűlöltem hogy kuksolnom kell a sötétben amikor tesóm más elaludt és én soha nem tudtam "vezényszóra" aludni (oviban is mindig sírtam ha alvás volt:)) csak akkor amikor már álmos lettem. Volt hogy hajnalig fent voltam és kisebb koromban álomba sírtam magam, a sötétben meg mai napig rettegek, 26 éves fejjel :)

De szentül hiszem hogy ha nem lett volna kötelező akkor hamarabb el tudtam volna aludni magamtól is, ezért én nem fogom a fiamat szobába küldeni a sötétbe este mert magamból okulva nálam csak bajt okozott.

2011. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én azt nem értettem sokáig,hogy az anyám miért teszi tönkre az egész gyerekkoromat,életemet,miért gördít akadályt elém amikor valaminek örültem,vagy el akartam érni valamit.Egyszer elmondta,hogy azért, mert az ő életét,gyerekkorát is tönkretették.Sajnos későn jöttem rá ,hogy anyám súlyos beteg...........
2011. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Pl azt nem értem, miért nem engedték a dohányzást. Egyértelmű reakció, hogy nem enegded a gyerekednek, de amikor észrevette, hogy ez nem csak egy menőzés..akkor mirét nem törődött bele. 5éve dohányzok ugyna úgy. De ha megengedte volna, akkor elmúlt volna a kezdetleges dac..rég nem szívnám.. a vicc hogy 19 éves vagyok, és még msot is tilos és bújkálok, peidg albiban lakok és cska hétvégente járok haza:D
2011. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

azt nem értettem meg, miért annyira vallásosak azután is, h 1 csomó rossz dolog történt, hiába imádkoztak.

meg azt nem értettem, miért kellett a tesómmal már este 7-kor lefeküdni (erre később rájöttem -->szexeltek)

meg azt, h miért kínoztak azzal, h este 7ig tanuljak (miután dacból megbuktam, már nem teszik).

2011. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A felfogásokat:D
2011. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azt, hogy apám miért nem ismer el engem lányának, holott tudja nagyon jól, hogy az övé vagyok...

És azt, hogy anyám miért dörgöli néha az orrom alá, hogy alig van mellem...erről én tehetek?! :/

2011. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy miért hagytak el mind a ketten 2 éves koromban. Feldolgozhatatlan, pedig erős ember vagyok, és szerencsére megálltam a lábamon.
2011. jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ha két gyermekük van, akkor miért csak az egyik számít mindig? Az elsőszülött fiú előjoga blabla...Mindig mindent ő kapott meg (A két anyák napi ünnepség közül biztos, hogy az övére mentek el és nem arra, ahol én szavaltam. Karácsonykor én örülhettem egy zokninak, ő csillogó motort kapott minimum. Amikor felnőtt házzal indították útra, nekem viszont egy fillért sem adtak).


Amikor pedig betegek lettek a lány kötelessége szerintük az idős szülő ápolása. :(

2011. jan. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nahát utolsó! Remélem le@arod a fejüket!
2011. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!