Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit nem értettél meg soha a...

Mit nem értettél meg soha a szüleidben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 09:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Hogy miért úgy neveltek rá arra, hogy tanulni kell, hogyha esetleg 4-est kapok akkor már nem vagyok elég jó:S Ezt biztos másképp fogom csinálni.


L/19

2011. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Miért kellett bemenni a szobába este lefekvési időkor és eloltani a villanyt...úgysem tudtunk elaludni a tesómmal még órákig beszélgettünk, szóval mindegy volt hogy mikor megyünk a szobába és mikor van villanyoltás.

26/n

2011. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:04

Nem mindegy mikor mentek a szobába elaludni,mert,ha később mentek,akkor még később alszotok el,mert gondolj bele,ha 9-kor fekszetek le és 1 órát beszélgetek,akkor 10-kor alszotok el és minél később ugyanezzel a feltétellel(1 óra beszélgetés),annál később alszotok..

2011. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Én azt nem értem a szüleimben,hogy mindent rám hagytak.Pl.ha nem akartam tanulni,takarítani,vagy akármit.Anyu mindig azt mondta,hogy "nem érdekel lesz....m".Én úgy nevelem a lányaim,hogy mindig következetes vagyok,amit kérek tőlük,annak úgy kell lennie,mert olyat nem kérek,amit nem tudnak megcsinálni,vagy nem nekik kellene.
2011. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy a pénz miért volt mindig fontosabb mint a mi lelkivilágunk. Mert ha alkoholista apámat kidobta volna anyám akkor egy csomó mindentöl megkímélt volna engem és a húgomat...:(
2011. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
10.04. vagyok, én nem értek ezzel egyet :) Ugyanis mindig akkor tudok csak elaludni amikor már nagyon álms vagyok, tehát akár 9-kor, akár 8-kor küldtek aludni, akkor is csak 10-11 között tudtam sokáig elaludni. És az addig lévő időt szerintem oly mindegy hogy olvasással töltöm vagy sötétben beszélgetve (mert le kellett oltani a villanyt is)
2011. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:44

Nálunk mindig úgy van,hogy a nagyobbik lányom(12éves) még nem álmos,de ha lefekszik és csend van,akkor kb.fél óra és alszik.

2011. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 megölömatesóm ***** válasza:
30%
Én isszonyatosan szeretem a szüleimet de néha néha nem bírod ki mert ugy érted legszivesebben le kiabálnád a fejét de nem teheted mert akkor meg utál és le se fog szarni szerintem ne legyéll vele ne legyél rosszba mert rá mindig számithatsz de ha rosszba vagy akkor többet szerintem nem lesz segítő kéz tudnék még sok okot de nincs kedvem írogatni ...
2011. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Imádom a szüleimet, de tényleg!


Apukámban csak azt nem tudtam / tudom megérteni, hogy annak idején miért hagyott el minket?

2011. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy miért házasodtak egyáltalán össze. Életük legnagyobb hibája volt.
2011. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!