Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az, hogy...

Szerintetek milyen az, hogy egy az "időből kifutó" nő, gyereket "csináltat" egy fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan nőt ismerek, akik összejönnek fiatalabb pasikkal, együtt vannak néhány hónapot, és mikor kiderül hogy várandós a nő, akkor a pasi mehet a levesbe.
2011. jan. 21. 22:55
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

14:52


Kedvesen megmondanám neki, hogy nem. De eleve sz*r génjeim vannak. Kétlem, hogy valaki igényt tartana rá:)

Értem mire a célzol, de akkor is pofátlanság a "szuper, pozitív a teszt, most már húzhat a p*csába" viselkedés.

2011. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
69%
Igen, sztem sem kedves, de ezek a nők eléggé kétségbe vannak esve hozzá. gondolom azzal vigasztalják magukat hogy ha nem tudja nem fáj. Szóval összességében nem bátorítom ezt a viselkedést, de meg tudom érteni őket és nem nézek rájuk rossz szemmel.
2011. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
35%

"Szóval összességében nem bátorítom ezt a viselkedést, de meg tudom érteni őket és nem nézek rájuk rossz szemmel.

"


Pont így vagyok azokkal akik megcsalják a csajukat ha az asszony már nem szexel velük.

Ha már csak ez az esélyük a boldogságra akkor inkább szenvedjenek és fojtsák el az ösztöneiket?

2011. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
A legaljasabb húzás amit nő tehet egy férfivel!
2011. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!