Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az, hogy...

Szerintetek milyen az, hogy egy az "időből kifutó" nő, gyereket "csináltat" egy fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan nőt ismerek, akik összejönnek fiatalabb pasikkal, együtt vannak néhány hónapot, és mikor kiderül hogy várandós a nő, akkor a pasi mehet a levesbe.
2011. jan. 21. 22:55
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
82%

23:10


Az ilyenekről mint te mindig eszembe jut, hogy mennyire szerencsés vagyok én és a barátaim. Úgy nőttem fel hogy apám mindig azt tanitotta hogy gyengébbre kezet emelni bűni.

Sose volt erőszak a családomban, és a barátaim is mind így nőttek fel. Családon belüli erőszakot csak a tévében látok, meg itt ha ide feljövök (valamiért itt mindig ez a téma hogy a pasi veri a nőt).


Szóval hálás vagyok hogy eszembe juttattad, hogy nem mindenki olyan szerencsés mint én (és a leendő feleségem), hogy ne vegyem természetesnek.

Nekem a családról a béke és a szeretet jut eszembe, köszi mégegyszer.

2011. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
64%
Szép egy társadalom lesz ez, mert az apa minta nélkül felnövő gyerek….izé…hát a fene tudja, hogy jó-e ez. Miért lesz „divat” a gyerekét egyedül nevelő szülő. Csonka család, vagy hogy is nevezik.
2011. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Én - aki nem a véleményemet nyilvánítottam ki, hanem leírta megy kolléganőm esetét, vajon miért lettem így lepontozva? Sztorit se lehet írni? És ebben még tényleg benne sem volt a véleményem az ügyről.
2011. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
44%
Aki lepontozta a válaszaimat ossza már meg velem hogy mivel nem ért egyet, kiváncsi vagyok rá, különben azt fogm hinni bogy pusztán sértettségből tette mert tudja h igazam van csak fél maga előtt beismerni.
2011. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
71%
:) Ne hidd, hogy a frusztált lepontozók ide jönnek neked vallani, és intelligensen elvitatkoznak velünk.. :))
2011. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
18%

Persze, nem hiszem.

Viszont ezzel csak azt támasztják alá ami így is nyilvánvaló. Tényleg rossz tanács az hogy törődjünk a másikkal ne csak magunkkal, remélem elérem a 0%-ot

2011. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
51%

23:16


Köszi, de igazság szerint én is szerető családban nőttem fel, viszont a legjobb barátnőm már nem volt ilyen szerencsés: piás (verekedős) apa, idegbeteg anya...na és persze ezen az oldalon is lehet kaficántos történeteket olvasni. Én úgy gondolom, hogy az élet amúgy is kemény nem kell egy olyan társ, aki még jobban megnehezíti a helyzetet, mert az nagyon nem jó. Csak az emberek elfelejtenek "bátrak" lenni, mert az már vagy még? ciki ha valaki egyedülálló szülő... hát ha úgy alakul inkább leszek egyedül egy gyerekkel, mintsem tűrjem azt hogy valaki kapcarongynak tekintsen, vagy lábtörlőnek, box zsáknak használjon...


Amúgy örülök, hogy rátaláltál életed párjára, sok boldogságot, és remélem az ilyen történetekkel csak itt fogtok találkozni továbbra is :)

2011. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
54%
Arra már gondoltál hogy az apukák kocanak le.
2011. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
65%
Én el tudom képzelni, hogy egy nő olyan élethelyzetbe kerüljön, hogy egyedül marad, és persze szomorú, ha a gyerek apa nélkül nő fel, de remélhetőleg lesz a nő ismerettségében egy ffi aki apamodell lehet neki. Csak mert a szerelmi élete valamiért kudarc, ezért magányosan kéne meghalni és tilos átélnie a az anyaság örömét? nem hiszem. Amúgy nem csak olcsóbb, mint a spermabank, de legalább látja is, mire van esélye a picinek a külsőt illetően, meg úgy általában, csak nem egy kartonból nézi ki az adatokat. Amúgy meg magának köszönheti az a pasi, aki nem védekezik, feltételezve, h a nő nem hazudik arról, h ő igen. Mondjuk én szépnek tartanám, ha felajánlanák az apának, h részt vegyenek a gyerek életében.
2011. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
32%

"Csak mert a szerelmi élete valamiért kudarc, ezért magányosan kéne meghalni és tilos átélnie a az anyaság örömét? nem hiszem"


A kérdésem:


Szerinted ez fair a gyerekkel szemben?

Hogy nem lesz apja?

Az anyák azt mondják hogy nekik a gyerekük a legfontosabb, akkor miért vonják meg tőlük az apát?

Attól hogy egy nő mindent képes elérni egyedül, az apát nem tudja pótolni.

2011. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!