Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az, hogy...

Szerintetek milyen az, hogy egy az "időből kifutó" nő, gyereket "csináltat" egy fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan nőt ismerek, akik összejönnek fiatalabb pasikkal, együtt vannak néhány hónapot, és mikor kiderül hogy várandós a nő, akkor a pasi mehet a levesbe.
2011. jan. 21. 22:55
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
63%

23:39

Nos én egy alkoholista apával nőttem fel és merem állítani, hogy jobb lett volna nélküle. Legjobb barátnőm apukája meghalt míg pici baba volt és képzeld, bár sajnálta, hogy nem ismerte az apját, de imádja az anyját és ha őt kérdezed, hogy fair-nek tartja-e, hogy így élnie kellett, szerintem azt fogja mondani, hogy igen, mert leszámítva ezt a szomorú tényezőt az életében, nagyon boldog életet él. Szerintem sokkal rosszabb körülmények között is fel lehet nőni, mint apa nélkül.

2011. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
74%

Nos én egy alkoholista apával nőttem fel és merem állítani, hogy jobb lett volna nélküle. Legjobb barátnőm "apukája meghalt míg pici baba volt és képzeld, bár sajnálta, hogy nem ismerte az apját, de imádja az anyját és ha őt kérdezed, hogy fair-nek tartja-e, hogy így élnie kellett, szerintem azt fogja mondani, hogy igen, mert leszámítva ezt a szomorú tényezőt az életében, nagyon boldog életet él. Szerintem sokkal rosszabb körülmények között is fel lehet nőni, mint apa nélkül."


Sajnálom hogy így volt, de ez nem jelenti azt hogy a férfiak mind verik a nőket.


Megértem hogy te a saját példádból indulsz ki, de hidd el, a legtöbb pasi nem ilyen, és valóban szereti a családját.

Szerető teljes családban pedig mindig jobb felnőni, mint apa nélkül.

2011. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
87%
De itt nem arról van szó, hogy elzárják a tökéletes apukákat a gyerekeiktől, hanem ez kb az egyetlen módja, annak, hogy a nők használják ki a ffiakat. Ha a kérdésben feltett nőnek esélye lenne boldog apás családot adni, megtenni, de ha csak egy szerető anyát tud adni, szerintem az is igenis jó. Gyanítom ha lenne rá statisztika, akkor a boldog tökéletes családok vesztésre állnának a válási számokat elnézve.
2011. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
86%

Meg is értem ezeket a nőket és nem is. Megértem,mivel az anyaság örömét csak azért elszalasztani,mert nem jött az Igazi,butaság lenne.Sajnálom a gyereket,mert neki nincs választási lehetősége.Amit viszont nem helyeslek az a pasik totális átvágása.

De itt jön az a véleményem,hogy amelyik fiatal pasi nem akar pár hónapos kapcsolatból gyereket,az húzzon óvszert.Úgy egy nő sem tudja teherbe ejteni magát,ha a férfi óvatos.De kényelmesebb belemenni,hogy a nő védekezzen,aztán pedig rázni a fejet,hogy átb.aszták.

Undorító játszma ez,győztes nélkül és egy vesztessel,aki a gyerek.

2011. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha gyereket vállalunk,szeretnünk kell és mindent meg kell adnunk neki,értem ezalatt a családot,egzisztenciát,apát.Sok pár azért nem vállal gyereket,mert úgy érzik nem tudnák megadni nekik azt,amit szeretnének.Bármennyire szereti az anya ,az apára is szüksége lesz(lenne).Ilyen az ember,így lett megalkotva.
2011. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ideális esetben a baba tökéletes körülmények közé, megfelelő anyagi háttérrel rendelkező szerető szülők karjaiba születik. Szívesen néznék egy statisztikát, hány olyan család van, ahol ez valóban megvalósul.. nem szép dolog a válás, megcsalás, elhidegülés, de elég gyakori.

Lehet, hogy ilyen esetben a gyereket megviseli az elszakadás, de aki azt hiszi, ennél rosszabb nem történhet egy családon belül, nagyon irreális elképzelései vannak az életről.

Szerintem egy egyedülálló szülő jó eséllyel nevelheti fel a gyerekét úgy, hogy ne szenvedje meg a dolgot, és valószínűleg sokkal elszántabban próbál neki biztosítani mindent a teljes élethez, mint az, aki mondjuk a negyedik gyerekét szüli a családi pótlékért, vagy azért hogy magához láncoljon egy férfit.

Nem minden férfi veri a nőt, vagy csalja meg és hagyja el a családját, de lássuk be: senki sem nélkülözhetetlen.

Persze átvágni a pasit nem szép dolog, szerintem is meg kell adni neki a lehetőséget, hogy megismerje a gyerekét, ha szeretné.

2011. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
10%

" de lássuk be: senki sem nélkülözhetetlen"


Fejemet rá hogy téged valaki egyszer nagyon megbántott vagy megcsalt.

Különben nem lennél ennyire harcias és nem ragaszkodnál foggal körömmel ahhoz hogy az élet csak rossz lehet.

2011. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
52%
00:04 es vagyok.Én sem gondolom,hogy avilág tökéletes,de az ember a gyerekének a legjobbat akarja.Mi van ha a nő életébe egy év múlva érkezne az igazi,aki jó apa és férj lenne?
2011. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
59%

én a biológiai apám nélkül nőttem fel, tény, hogy volt férfimodell a családban: a nagyapám. nála jobb családfőt kívánni sem lehetett volna. soha nem bántott egy nőt, sosem láttam ittasan, még csak nem is dohányzott. dolgozott becsülettel és imádott minket.


sajnos sok ismerősömnek olyan borzasztó apaképe volt, olyan gyalázatos családmodellt látott, hogy jobban járt volna, ha csak az anyukája neveli.

ezek a lányok most épp baxák el az életüket egy agresszív vagy épp bunkó vadbarom mellett, mert otthon ezt látták, nekik ez a normális.


kösz, én örülök, hogy ebből kimaradtam, én anyummal is iszonyat jól feltaláltam magam az alatt a 18 év alatt, míg vele éltem.

olyan párt választottam, akiben nem keresek semmilyen apaképet, vagy ideát.

semmilyen rossz élmény nem befolyásol. nem azért vagyok vele, mert ez idegződött belém, hanem azért mert a saját magam által kialakított értékrendemnek ő felel meg.


ja, bocs, a kérdésre: teljes mértékben elfogadhatónak tartom, nem egy nőt ismerek, akik így oldották meg, és sokkal kiegyensúlyozottabb, értékesebb emberek váltak a gyerekeikből mint a sokévi átlag.

itt egy régebbi kérdés a témát illetően: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. jan. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
81%
Ez a nem lesz apja, jaj, de rossz neki hülyeség. Millió gyerek nő fel apa nélkül (akár mert lelépett a kedves apuci, vagy meghalt) és semmi bajuk, élnek, normálisak!
2011. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!