Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van hugija vagy öcsije,...

Akinek van hugija vagy öcsije, mesélnétek erről?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok, mikor megszületett? Vártátok? Szüleitek kérdezték, hogy örülnétek e tesónak? Hogy közölték a nagy hírt? Szívesen olvasnám, más hogy volt ezzel :) Akár felnőttek is, hisz velük is megtörtént, ha van tesójuk ;)
2011. jan. 21. 20:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

először 7 voltam, amikor megszületett a húgom. nagyon vártam, de anyu lelépett vele, szóval esélyem sincs látni (se őt se anyut:/) megkérdezte, örülnék-e neki, akkor még örültem.

apukám ittvan, most 15 vagyok, megszületett az öcsém az új feleségétől. imádooom, pedig eleinte nem vártam.

2011. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Én most 23 éves vagyok, és van egy 20 éves öcsém, illetve mindjárt 21 lesz. Még nem voltam egészen három éves, amikor megszületett, szóval én arra nem emlékszem, hogy hogyan mondták meg, hogy tesóm lesz. Kb. az egyik első emlékem, hogy apukámmal mentünk a kórházba anyuért meg öcsémért.

Arra emlékszem, hogy örültem neki, de azért elég hamar "meguntam", meg piszok módon féltékeny voltam, amikor jöttek a rokonok megnézni, hogy miért nem velem foglalkoznak.

De persze szerettem nagyon, csak elég sokáig féltékeny voltam, aztán később meg persze ment a versengés a szülők figyelméért, illetve hát így a 3 év korkülönbség miatt általában nem nagyon tudtunk együtt játszani, de azért volt, hogy igen, főleg ha arról volt szó már nagyobb korunkban, hogy aludni kéne esete, akkor mindig kitaláltunk valami hülyeséget (párnacsata meg ilyenek) :D

2011. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

És hányadik hétben van anyukád?

Egy korábbi válaszoló akinek szintén tesója lesz:)

2011. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Anyu azt mondta, már túl van a veszélyes 12 héten, akkor biztos a 13 hét, de én nem értek hozzá annyira. Eddig senki sem tudta, csak ők ketten, még én sem sejtettem mert nem is hízott, meg semmi csak most látom ha jobban megnézem és már tudom, mit kell látnom, hogy van egy kis pocija.
2011. jan. 24. 20:15
 25/29 anonim ***** válasza:
Úgy irigyellek, hogy téged ez boldoggá tesz. Én ha meglátod egy gyereket terhes anyukával, akkor azonnal a sajnálat ugrik be, hogy szegény, testvére lesz, nem az, hogy húú de jó neki, testvére lesz. Nagyon örülök, hogy ennyire örülsz neki, jó egészséget kívánok anyukádnak és jó babázást a családnak :):)
2011. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszi:))) Nagyon szeretem a babákat, remélem, nem leszek rá féltékeny, és tudom majd szeretni, akkor is ha sírni fog. Van pár barátnőm, akinek már született tesója, és látom, hogy szeretik, ha néha mérgesek, akkor is. Köszi még egyszer!!! :D
2011. jan. 24. 20:22
 27/29 anonim ***** válasza:

Biztosan szeretni fogod :)

Néha majd jól kihoz a sodrodból, amikor nagyobb lesz és elkezd beszólogatni és azt hinni, hogy ő a jó isten, akkor legszívesebben a seggére vernél, de akkor is szeretni fogod :)

2011. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szia! képzeld, nekem elég változatos a dolog... 15 vagyok, lány. két húgom, és egy öcsém van, a következő a felállás: a legidősebb húgom most tizenegy éves, vele úgy vagyok, hogy szerettem amíg meg nem született, és szeretem,mikor alszik. különben csak elviselem :) xD az öcsém a középső, most lesz hat éves,őt nagyon szeretem, nagyobb a korkülönbség és majdnem hogy a második anyja vagyok, nagyon szeretjük egymást. legfiatalabb húgom most töltötte az egy évet. nem tudtam, hogy ő is lesz nekünk, anyu nem mondta el, amíg haza nem hozhatta, és nekünk fel sem tűnt hogy terhes, egyéb okok miatt, amikbe nem megyek bele:) hat hetes volt a pici, mikor egyáltalán megtudtam, hogy van. nagyon szeretem, szinte mintha saját gyermekem lenne. tudom, hogy nagyon nagy szavak ezek, az én tizenöt évemmel, de nagyon sok időt töltök vele, rengeteget vigyázok rá stb... nekem ezek a tapasztalataim. nálam minél több a korkülönbség, annál nagyobb a béke:) sok szerencsét a babához!! és ne feledd:hiába idegesítő, hiába zsarol azzal, hogy beköp anyunak, satöbbi, lehet, hogy lesz, amikor csak egymásra számíthattok!!
2011. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Egyke vagyok:(

20f

2011. jan. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!